קישוט לרכב – הדרך היפה אל החתונה

שפת הצבעים – מהי המשמעות של צבעי הפרחים?
12 בדצמבר 2019
זרי אבל: כשהפרחים עצובים
13 בדצמבר 2019

קישוט לרכב – הדרך היפה אל החתונה

כל מי שאי פעם תכנן חתונה, או היה שותף בתכנון שכזה, יודע כי יש המון מה לעשות. הרבה פרטים וקצוות לסגור, רשימת מטלות שנראה כי לא תסתיים לעולם, ולעיתים נדרש לעשות גם פירואטים באויר על מנת שהכל יתפקד כמו שצריך. ככה זה בחתונה. בין כל ההכנות לחתונה, יש כמה דברים שאמנם יתואמו מראש, אבל הביצוע שלהם יחכה לרגע האחרון, מאחר וצריך לעשות אותם ביום החתונה עצמה.

קישוט הרכב הוא אחד מהדברים אותם צריך לעשות ביום החתונהעל פי רוב זהו תפקידו של החתן המאושרוהוא לעיתים יעשה זאת עם חבר טובבן משפחה או עם הנהג המסיע את הזוג לחתונהחלק מהחתנים משאירים את קישוט הרכב לשיקול דעתם של מעצבים בחנות הפרחים שבה יקושט הרכב וחלק מהם ירצה להיות שותף בבחירת הצבעיםהקישוט והעיצוב.

אם החתן החליט כי הוא מעוניין להיות שותף בתהליך העיצוב כדאי כי יתחשב בשני פרטים עיקריים:

  • עמידות לנסיעה: את הרכב מומלץ לקשט באמצעות סרטים וכל אמצעי שיחזיק מעמד בנסיעה נגד הרוח או בתנאי מזג אויר לא אופטימליים כמו גשם או שרב.
  • התאמת עיצוב וצבעים: כדאי להתאים את צבע זר הכלה לצבע הקישוט לרכב לצורך הצילומיםניתן להשאיר זאת לשיקול דעתם של חנות הפרחים ולהתייעץ בנסיונם.

בנוסףלפעמים כדאי לשקול עיצובים קצת אחריםלא תמיד שגרתייםאבל בהחלט מושכים את העין:

רכב נפרד לחתן ולכלה: לפעמים אפשר לגוון וללכת על משהו אחר לחלוטיןרכב לכלה בנפרד ולחתן בנפרד המעוצבים האחד עם הינומה והשני עם מגבעת ועניבת פפיוןזהו עיצוב שאולי איננו פרקטי במיוחד אבל בהחלט מעניין:

עיצוב בעזרת בובות: יש זוגות שישארו צעירים לנצח. זהו עיצוב חמוד מאד המשלב בתוכו בובה אהובה על החתן או הכלה, ובוודאי גורם לתחושה נעימה:

אפשר גם עם בובה אחרת, בובה אותה גם ניתן יהיה לשמור לתינוק הראשון שיגיע:

עיצוב בלונים ולבבות: אין כמו צורה של לב על מנת להראות את ההרגשה של הזוג ביום החתונה. אפשר לעצב לב גדול בעזרת בלונים. קישוט זה ללא ספק מייצג את האהבה הרבה הזורמת בין הזוג:

ואפשר גם לקשט בעזרת שני לבבות ענקיים בצבעי אדום ולבן, עיצוב שללא ספק יסובב אחריו כמה וכמה ראשים במהלך הנסיעה:

ולאלה המעדיפים ללכת על הפשוט, המוכר והסולידי, אפשר גם לדבוק בעיצוב שהוא פחות צעקני ותמיד נעים לעין:

לסיכום, עיצוב לרכב חתונה יכול להיות מעניין, לא שגרתי ושונה. חשוב שהזוג ירגיש שלם עם העיצוב לרכב כיוון שזה היום הגדול שלהם וכל פרט יכול וצריך להפוך את החתונה למיוחדת עוד יותר – יום שהם לא ישכחו לעולם.

Translate »