עיצוב חתונה קטנה באמצעות פרחים

הסעות יוקרתיות לחתונה
13 בדצמבר 2019
מתכונים לפסח
13 בדצמבר 2019

עיצוב חתונה קטנה באמצעות פרחים

כאשר זוג עומד להינשא, הוא עשוי לתכנן חתונה גדולה ובה הרבה מאוד מוזמנים. אבל לא לכולם זה מתאים, לא לכולם יש משפחות גדולות ולא כולם חשים צורך אמתי להזמין אנשים שאינם באמת קרובים לליבם. מסיבה זו, מתקיימים לא מעט אירועים המתוכננים בצורה של חתונה קטנה. אירוע כזה, שהוא אינטימי יותר במהותו, מתנהל באווירה פחות רעשנית ופחות המונית. כדי לשדרג את האווירה ואת העיצוב, אפשר בהחלט לעשות שימוש במיני פרחים שונים. באמצעות סידור מקצועי ושזירה איכותית, האירוע נעשה מעוצב יותר, קסום יותר וגם בשום וריחני יותר.

פרחים במקומות הנכונים

יש הרבה מאוד יתרונות לעריכת חתונות קטנות. אירועים כאלה קל יותר לתכנן מבעוד מועד, וגם קל יותר לארגן אותם בזמן אמת. אירועים מעין אלה נחשבים לפחות יקרים וניתן בהחלט להפיק אותם תוך חיסכון של ממש מבחינת התקציב (אבל גם בלי לוותר על פינוקים לאורחים ועל אווירה מכובדת ונעימה). אך מהו החיסרון של אירוע מסוג זה? החיסרון הוא שהאולם או הגן עשויים לתת תחושה מסוימת של חלל ריק מדי, גם אם כל האורחים שהוזמנו אכן הגיעו לאירוע. אך אל דאגה, ניתן בקלות למצוא לכך פתרון: כדי להתגבר על כך, ניתן להשתמש ברעיונות עיצוביים, בסידור נכון של השולחנות ובפיזור מגוון רחב של פרחים בנקודות הנכונות.

מתחתנים? דברו בפרחים

האם החתונה הקטנה יכולה לדבר? לכאורה, חתונות אינן יכולות לדבר, אך אם מתייחסים לתקשורת בלתי מילולית, הרי שאפשר להעניק לחתונות הרבה צורות ביטוי. למשל, כאשר רוצים שתהיה זו חתונה המדברת בשפה של טוהר, ניקיון, שלווה – אפשר לעשות זאת באמצעות הזמנת מגוון סידורי פרחים עם דגש על הצבע הלבן. ומה אם רוצים שהחתונה תדבר בשפה של תשוקה, אש, להבה? במקרה זה כדאי לשלב באולם או בגן האירועים זרים וסידורי פרחים בצבעים אדומים ועזים.

קישוט החופה

את אזור החופה מקובל מאוד לקשט בעזרת פרחים רעננים. אפשר לבחור בגוונים בהירים, אך רעיון טוב יהיה להשתמש בזרים צבעוניים עם מבחר רחב של צבעים. גם את הדרך אל החופה, בה צועדים בני הזוג בלוויית ההורים, כדאי לקשט בפרחים רעננים ויפים. סידורי הפרחים הנכונים יתבססו על שילובי צבעים נכונים, ואפשר בהחלט לקשט גם את אזורי רחבת הריקודים וקבלת הפנים.

עשו בחירה נבונה

לא כל חנות פרחים תוכל להפוך את החתונה הקטנה לפורחת ויפה במידה הנכונה. כדאי להעדיף מקום שמבין בפרחים ובאירועים. חשוב שמעצבי הזרים ושוזרי הפרחים ידעו לדבר בשפה של בני הזוג ויוכלו לתת להם ביטוי בשפת הפרחים היפה ובעלת הניחוח.

Translate »