רעיונות מנצחים למתנות חנוכה

איך לערוך אירוע מוצלח בטבע
13 בדצמבר 2019
באילו מקרים ניתן להזמין סידורי פרחים?
13 בדצמבר 2019

רעיונות מנצחים למתנות חנוכה

חנוכה הוא לגמרי אחד החגים האהובים יותר על ילדים ובכלל גם עבורנו כמבוגרים ומאפשר לנו להדליק נרות עם בני משפחה וחברים ובכלל להתאחד יחד בכדי לאכול את מאכלי החג. היופי בחג החנוכה הוא כניסת החורף, שאז הנרות מבצבצים מעבר לחלון עם בואו של הגשם.

 כל אלה יוצרים תחושה משפחתית חמימה, ולכן אין מתאים יותר מאשר רכישת מתנות לחנוכה עבור בני משפחה וחברים. לרוב, חברות המכבדות את עצמן מעניקות מתנות לעובדי החברה עבור חג החנוכה, ואפילו בגנים ובתי ספר מחלקים מארזים חמודים עבור ילדים ובהם מגוון רב של חטיפים טעימים עם סביבונים.

קיבצנו עבורכם כמה סוגי מתנות מדליקות לחג החנוכה, כך שנותר לכם לבחור את סגנון המתנה ולרכוש כל שתרצו עבור ילדים או עובדי החברה.

מארזים ססגוניים מלאים בכל טוב

כולנו מכירים את המארזים המדליקים אותם מחלקים בגנים ובבתי הספר, אותם מארזים בהם יש מגוון רב של חטיפים שילדים ומבוגרים אוהבים. מארזים אלה הם לרוב מקרטון העשוי בצורת סביבון ובהם תוכלו למלא כל שתרצו בכדי לשמח את העובדים. מובן שניתן לחלק לעובדים מארזים שכאלה בכדי שיחלקו לילדיהם, שאז יהיה עליכם להעניק לכל עובד כמות מארזים בהתאם לכמות ילדיו.

מארזי טיפוח ויופי לחנוכה

מי אמר שצריך לחלק מארזי טיפוח רק ביום האהבה? אף אחד. ולכן, תוכלו לחלק מארזי טיפוח מפנקים לעובדים גם בחג החנוכה. תוכלו כמובן לשלב מוצרים על בסיס שמן זית טהור כדי שיהיה קצת קשר לחג החנוכה המסמל על נס פח השמן, או פשוט כל מוצר טיפוח שתרצו במארז ססגוני ויפה.

משלוחי פרחים

כולם אוהבים לקבל פרחים ריחניים, ולכן למארז המפנק או למתנת החג תוכלו להוסיף פרחים יפים המסמלים אהבה, שאגב הם יכולים להיות פרחים אמיתיים לגמרי שישתלבו בצורה נהדרת עם האור של נרות החנוכייה. ישנם סוגים שונים של פרחים וזרים מעוצב בטוב טעם, כך שתוכלו לבחור פרחים בהשראת חג החנוכה.

גאדג'טים מדליקים לחג החנוכה

מלבד החטיפים אותם תוכלו למלא במארזים לחג החנוכה תוכלו לשלב גאדג'טים מדליקים שלא בהכרח קשורים לחג החנוכה, הרי תמיד כיף לקבל מארזים מיוחדים ומדליקים המלאים בכל טוב. הגאדג'טים יכולים להיות מיני רבים כדוגמת אביזרים למכשיר הנייד, גאדג'טים למשרד, רמקולים מעוצבים, אוזניות מיוחדות, כובעים מודפסים, עטים מיוחדים והרשימה עוד ארוכה. מובן שתוכלו להוסיף למתנה משהו המזכיר את חג החנוכה כמו סביבות מעוצב בעבודת יד, חנוכייה קטנה, סופגנייה טעימה ועוד.

אקססוריז לבית או כלי מטבח

כולם אוהבים לקבל אקססוריז וכלי מטבח, כאלה שמעוצבים בטוב טעם וניתן לעשות בהם שימוש ביום יום בעת אירוח, אפייה, בישול וכו'. תוכלו לבחור מבין מגוון המוצרים המתאימים ואפילו לשלב במארז אוחד יוקרתי ומרשים מוצר הקשור לחג החנוכה כמו ספר בישול למאכלים האוכלים בחנוכה או בכלל פריטים הקשורים להכנת המאכלים המסורתיים לחג החנוכה.

לסיכום, חג חנוכה הוא חג האורות, כזה שמפיץ בביתנו אור מיוחד של נרות החנוכייה, וזה הזמן המתאים ביותר לרכוש מתנות לחג עבור בני משפחה, עובדים נאמנים ואפילו עבור הילדים בגנים ובתי ספר. ולכן, על ידי חשיבה יצירתית תוכלו להביא מתנה שימושית ומנצחת.

Translate »