רעיונות למתנה לצד זר פרחים

איך להאריך את חיי הזר? טיפים לטיפול בזר הפרחים
12 בדצמבר 2019
ייבוש פרחים – המדריך המלא חלק א'
12 בדצמבר 2019

רעיונות למתנה לצד זר פרחים

מאמר מאת פרחים בשדה, פרחים בחיפה והאזור.

אמנם נאמר בספר משלי שבתנ"ך ש"שונא מתנות יחיה" אולם כולנו אוהבים לקבל מתנות, ובפרט כאלה המוסיפות יופי ונחת לחיינו. גם בהענקת שי יש נחת מרובה, אם כי בלא מעט מקרים גם התלבטות בלתי פוסקת מה לתת.

התשובה הטובה ביותר, והיפה ביותר, לשאלה "איזו מתנה לתת?" היא פרחים. גם מי שכבר "יש לו הכל" תמיד ישמח להעשיר את הבית שלו בזר פורח ומלא קסם, ואם מצרפים ליופי הטבעי והריחני של הפרחים משהו נוסף הרי שמדובר במתנה מושלמת.

האופציה התרבותית – ספר, סרט, הופעה או הצגה

אפשרות אחת להעשיר משלוח פרחים היא ספר משובח או זוג כרטיסים לסרט מדובר, הופעה של הזמר האהוב על מקבל המתנה או הצגה מוצלחת.

השילוב בין הנחת מהפרחים להנאה מהחוויה התרבותית מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בעצם ומזכיר לכולם עד כמה החיים יכולים להיות יפים ומלאי אפשרויות.

האופציה המפנקת – שובר לספא או חבילת טיפוח

על מנת שנהנה לא רק ממראה עיניים משובב נפש אלא גם מגוף נינוח ומטופח, שתי אופציות מומלצות למתנה לצד זר פרחים הן שובר לספא או חבילת טיפוח.

אם מצרפים למתנה שובר לספא, רצוי לבחור מקום שבו יש מגוון רחב במיוחד של טיפולים ועיסויים, כך שמקבל המתנה יוכל ליהנות מהעיסוי או הטיפול החביבים עליו. אם בוחרים בערכת טיפוח, כדאי לכלול בה מספר מוצרים (קרם גוף, קרם פנים, קרם ידיים, קרם רגליים, מסכה טיפולית, שמנים אתריים וכו') ובפרט כאלה בעלי ארומה עדינה שישתלבו היטב עם הפרחים.

פרחים בחיפה

להוסיף יופי לבית

אפשרות נוספת למתנה לצד משלוח פרחים היא נרות מעוצבים, שישלימו את הנוכחות הנעימה והאסתטית של הפרחים, יתרמו ניחוח משלהם ויעצימו עוד יותר את הרומנטיקה.

אחד היתרונות של אופציה זו הוא המבחר העצום של נרות מעוצבים, כך שתוכלו לבחור מתנה בכל גודל שתרצו, צבע אהוב על מקבל המתנה וכו'.

חבילה לרך הנולד

זר פרחים חיפה הינו גם מתנה מקובלת ליולדת. במקרים שכאלה רעיון לא מקורי אבל שימושי להפליא הוא לצרף לזר חבילת שי לתינוק/ת, הכוללת פריטים נחוצים כמו בגדים, חיתול טטרא, שמיכה איכותית, בובה מתוקה, זוג גרביים נעימים וכו'.

תכשיטים ארומטיים

פרחים הם לא רק יפים אלא גם ריחניים, ולמה לא לשמח את מקבל המתנה גם בתכשיט ארומטי? תכשיט ארומטי הוא שרשרת עם תליון אליה מצורף בקבוקון ובו שמן ארומטי. מדי בוקר מטפטפים טיפה אחת מהשמן על גב התליון, עונדים את התכשיט ונהנים לא רק מהיופי שלו אלא גם מהאפקט המרגיע והמחזק של השמן הארומטי.

באיזו מתנה שלא תבחרו לצד הזר, ואיפה שלא תזמינו, בין אם פרחים חיפה או פרחים בחולון ,הזר עצמו יביא צבע ונחת למקבל.

Translate »