פרחים לאירועים מיוחדים – אילו פרחים מתאימים לאיזה אירוע?

התאמת מתנה מושלמת לאירוע מושלם
12 בדצמבר 2019
משלוח פרחים – המחשבות הקטנות
12 בדצמבר 2019

פרחים לאירועים מיוחדים – אילו פרחים מתאימים לאיזה אירוע?

רבים מאתנו נוהגים לשלוח זרי פרחים לקרובים, מכרים ולקוחות באירועים משמחים שונים: ימי הולדת, ימי נישואין ולידה ועוד. גם באירועים עצובים כמו אשפוז או אבל אנחנו שולחים פרחים. הבחירה בסוגי הפרחים שירכיבו את הזר תלויה בגורמים כגון עונתיות או זמינות, אך חשוב להתאים את סוג הפרחים לא רק לטעמו של מקבל הזר אלא גם לאירוע שלכבודו הוא נשלח, ולרגש שאנחנו רוצים להעביר בעת שליחת הזר.

ימי הולדת

לימי הולדת יתאימו זרי פרחים בצבעים עליזים, וכדאי לשלב את הפרחים האהובים על מקבל הזר או לבחור פרחים בצבעים האהובים עליו.

גם להולדת תינוק יתאימו פרחים בצבעים עליזים, ואפשר לבחור בצבעים המתאימים למין הרך הנולד – פרחים ורדרדים לבנות ופרחים כחלחלים לבנים. מתאים לשלב בזר כזה בלונים או מתנות קטנות לתינוק (כמו גרביים, דובונים) או ליולדת (שוקולדים, פירות טריים). כדאי לשלוח את הזר לבית היולדת ולא לבית החולים. אם בכל זאת בחרתם לשלוח לבית החולים, כדאי לצרף אגרטל עבור הזר.

חתונה

פרחים עדינים בצבעים רכים, פסטליים ובהירים יתאימו לזר שנשלח לרגל חתונה, במיוחד אם היא מתרחשת באביב או בקיץ. בחורף אפשר גם לשלב פרחים בצבעים כהים יותר כמו וורדים אדומים. כדאי לשלוח את הזר לבית הזוג הצעיר ולא לאולם, על מנת שלא יצטרכו לסחוב אותו איתם הביתה בסוף האירוע.

ימים מיוחדים

הפרח הקלאסי ליום האהבה הוא הוורד, בצבעי אדום וורוד. לחילופין ניתן לבחור בפרחים האהובים במיוחד על האהוב או האהובה, מקבלי הזר. ניתן להוסיף שוקולדים לזר או מתנות אחרות.

לימי נישואין, שלכם או של אחרים, כדאי לבחור בפרחים עונתיים האהובים על מקבלי הזר, או בצבעים האהובים עליהם. ורדים אדומים יתאימו לאהובים שלכם, אך עלולים לשלוח מסר לא נכון אם נשלחים לחברים או משפחה.

חגים

בזרי פרחים הנשלחים בחגים שונים כדאי לשלב פרחים עונתיים וקישוטים נוספים המסמלים את החג. לדוגמא, בשבועות ניתן לשלב שיבולי חיטה, בסוכות ענפים של תמרים צהובים, בט"ו בשבט ענפים ירוקים רעננים, וכדומה.

אירועים מיוחדים

לחנוכת בית כדאי לבחור בזר פשוט ולא גדול המצורף לאגרטל יפה, המהווה חלק מהמתנה. המטרה היא שהזר יהווה קישוט לבית ולא יכביד בנוכחותו.

בזרי פרחים המיועדים לגברים יתאימו חרציות או פרחים טרופיים כגון ציפור גן עדן. צבעי צהוב וכתום יתאימו כאן, ולא צבעים ורודים או צבעים פסטליים.

אם ברצונכם לשלוח זר פרחים לאיחולי החלמה מהירה עקב אשפוז או מחלה, כדאי לבחור בפרחים עליזים וצבעוניים – למשל בצבעי צהוב וכתום. גם סלסלת פירות יכולה לשמח מאוד את המקבל.

לזרי אבל מתאימים פרחים בצבעים לבנים או אדומים כהים, כמו גרברות וציפורנים. נהוג כי הזר הוא בצורת עיגול.

נשמח לייעץ לכם כיצד להתאים את זר הפרחים לאירוע ולמקבל, ולסייע לכם בבחירת הפרחים.

Translate »