פרחים בקנה: פרחים לרגל המצב

אדנית תבלינים – מתנה נפלאה ושימושית!
12 בדצמבר 2019
התאמת מתנה מושלמת לאירוע מושלם
12 בדצמבר 2019

פרחים בקנה: פרחים לרגל המצב

מה דעתכם לשמח מישהו אהוב עם זר פרחים קטן כדי להביע תמיכה ושותפות בימים אלו?

בימים אלו, כשאנו מחפשים דרכים לשמור על שגרה, להתעודד, לשמוח ולהפיג את המתח, אין כמו זר פרחים של תקווה לשמח את היקרים לנו. פרחים מביאים לחיינו צבעוניות, רעננות, ריחות טובים. פרחים מביעים שמחה ויופי, הם משרים עלינו רוגע ומחברים אותנו לשקט ולמרחבים של הטבע. זר פרחים מבטא תשומת לב לאנשים האהובים עלינו.

בימים כתיקונם אנו נוהגים לשלוח ליקירינו זר פרחים רק לרגל רגעים חגיגיים במיוחד או אירועים משמחים. משלוח זר פרחים שמור אצל רובנו רק לרגעים מסוימים בלוח השנה – יום הולדת, חג או שמחה משפחתית, או לחלופין כמחווה רומנטית. בימים אלו של לחימה ושל מצב ביטחוני קשה ומתוח, מצבי הרוח השליטים הם דאגה, חרדה, רצון להסתגר, אולי גם חוסר רצון להיכנס להוצאות לא חיוניות. אבל דווקא בימים כאלו יכול משלוח זר פרחים, ולו קטן, להוות מחווה של תשומת לב, אהבה, דאגה, השתתפות והבעת תמיכה.

בימים אלו של לחימה, אין כמו זר פרחים של תקווה.

כולנו צמודים לדיווחי החדשות מהשטח. אלו ימים לא פשוטים לכולם – לבני המשפחה של החיילים ואנשי המילואים שגויסו, למי שמתגוררים באזורים שעדיין נתונים לאיומי מטחים. גם אם אין לנו קרוב לוחם או שאנו מתגוררים באזור שקט, הדאגה מחברת את כולנו ויש רצון להביע את רגש השותפות והאחווה.

גם בימים כאלה משלוח פרחים יכול לדבר בשמנו. מדובר במחווה סמלית אך משמעותית ביותר. כמו לומר ליקירינו – אנחנו אתכם, חושבים עליכם, גם אם איננו נמצאים פיזית קרוב אליכם. אפשר לבחור בזר צנוע אך ססגוני, כמחווה חד פעמית. אפשר להזמין משלוח של פרח אחד סמלי, כמו חמנייה, ציפור גן עדן או קאלה, שיישלח ליקירינו בכל בוקר, להתחיל את היום עם תקווה, חיוך וכוחות מחודשים. אפשר גם לשלוח כל ערב זר קטן ומנחם להפגת המתח, עם איחולי לילה שקט ושינה ערבה. בכל אפשרות שנבחר, נגרום אושר רב למקבל הפרחים ונחזק את רוחו.

אלו פרחים כדאי לבחור? המצאי בחנויות גדול. בחרו בפרחי קיץ או פרחים רב-שנתיים בשלל צבעים. זר קטן יכול להכיל שניים עד שלושה סוגים של פרחים בצבעים שונים וכן עלים ירוקים. שילובים מומלצים הם למשל ורדים לבנים עם חרציות סגולות, ורדים אדומים וחרציות לבנות, ורדים, גרברות וליזיאנטוס או זר מושקע יותר עם גרברות בשלל צבעים, חרציות, שושן צחור וציפור גן עדן, בעלת המראה המהודר והמלכותי.

זר פרחי קיץ עם כמה חמניות וכרטיס ברכה כמחווה של תשומת לב.

גיבסניות יעשירו כל זר בתפרחות הלבנות הקטנות שלהן. בעונת הקיץ אפשר להוסיף כמה חמניות מרהיבות, שיביאו את זוהרה של השמש גם לחדרים האטומים. פריחת פרח הסייפן, המכונה גם גלדיולה, תשרה כוח וחוסן על מקבל הזר. ואין כמו פרחי סחלב אצילים יפהפיים להביא שפע של יופי ולהעלות חיוך על פניהם של המודאגים ביותר.

הזמנת זר פרחים היא כיום קלה ופשוטה. ניתן לבצעה באמצעות אתר החנות או בשיחת טלפון אחת. היתרון של אתר האינטרנט הוא שבאתר ניתן לראות תמונה חיה וברורה של הזר המבוקש. אם אתם מתלבטים באלו פרחים לבחור לזר המיוחד שלכם, בחנות ישמחו לייעץ לכם לפי טעמכם ותקציבכם.

חשוב מאוד לצרף לזר כרטיס ברכה קטן המכיל כמה מילות עידוד. למשל, "חושבים עליכם וגאים בכם. חיזקו ואימצו!". או אולי "אוהבים אתכם. איתכם בכל רגע ורגע". ברכה בנוסח "מתפללים לשובו של הבן בשלום" תחזק את משפחתו של כל חייל. עבור מקבל הזר יהיה זה רגע שיעניק לו זריקת עידוד, ימחיש לו שאינו לבד בימים קשים אלו. הוא לא ישכח מחווה זו לעולם!

והלוואי שיבואו על כולנו במהרה ימי שקט ושלווה!

Translate »