עיצוב פרחים לחגיגת אירוסין

חנות פרחים בחולון ממליצה על חדרי קירור לפרחים
13 בדצמבר 2019
מי צריך גינה כשאפשר להקים קירות ירוקים בדירה
13 בדצמבר 2019

עיצוב פרחים לחגיגת אירוסין

כל אירוע מושפע במידה רבה מהפרחים שמפארים את האולם. לא בכדי משקיעים סכומים גבוהים ומשאבים בבחירת הפרחים והעיצוב שלהם. אם אתם עורכים אירוע בקרוב או חוגגים את מסיבת הנישואין שלכם אתם ככל הנראה מבררים על טבעות אירוסין זולות, על אולמות לאירועים מוצלחים וכמובן על פרחים. בואו לקרוא על בחירה חכמה ונכונה של פרחים לאירוע שלכם.

כך בוחרים את הפרחים בחכמה

  • צבעי האירוע שלכם – האם כבר החלטתם אילו צבעים יהיו דומיננטיים באירוע שלכם? כיום רווחת יותר ויותר התופעה של בחירת צבעים אחידים שמקיפים את האירוע כולו מתחילתו ועד סופו ועל כל ההיבטים של האירוע. ואכן מתאים מאוד שגם הפרחים יהיו בגוונים הנכונים והמשתלבים. כך שאם האולם מעוצב בגוונים מסוימים וכן המזכרות ויתר הפריטים מתאים יהיה שגם הפרחים שניצבים במרכזי השולחנות יהיו באותם צבעים. כך הם יתרמו חלק משמעותי לאווירה במקום ויפארו את המקום.
  • גובה הפרחים – כאשר מציבים פרחים על השולחנות באולם יש לשים לב לגובה הפרחים. כאשר אתם יושבים בשולחן עגול או מרובע ומולכם סועדים נוספים אתם נהנים לשוחח ולהעביר חוויות. אך כאשר בינכם חוצצים פרחים בגובה העיניים זה מהווה מטרד. מסיבה זו מומלץ להציב פרחים שגבוהים מראשי הסועדים בעודם יושבים. בצורה כזו הפרחים לא מפרידים בין הסועדים. ואילו המראה מרשים ובולט בהחלט.
  • טריות – שעת האירוע זה זמן השיא בו אנחנו רוצים להפיק את התועלת מהפרחים. ולכן חשוב מאוד לבחור פרחים בשיא הטריות שלהם. בשונה מפרחים שרוכשים לבית – שאז מתאים לבחור פרים שטרם נפתחו כדי שהם יגיעו לשיא בהיותם בבית- כאשר מדובר על אירוע חשוב כי הם יהיו בשיא הפריחה ויתרמו את חלקם לאירוע בצורה מקסימלית.
  • שילוב אלמנטים – כיום משלבים לצד הפרחים אלמנטים נוספים שנועדו לשדרג את המראה של הפרחים וליצור עיצוב מושלם שכולל בתוכו את הגוונים הנדרשים ואת התוצאה המרשימה לעיצוב מוצלח של האולם כולו. ניתן לשלב רשתות אורגנזה, סרטים ואפילו בלונים. כמובן שהשילוב ייעשה בשיקול דעת של איש מקצוע בתחום כך שתתקבל תוצאה מרשימה ונאה במיוחד.
  • מים – אתם רוצים שהפרחים ישמרו על מראה טרי לכל אורך האירוע. ולכן חשוב מאוד להניח אותם בתוך כלי עם מים. אבל זה לא רק זה. יש מספר פעולות שיוכלו להועיל ולשפר את המראה של הפרחים כך שהם ילוו את האירוע ויתרמו את היופי המיוחד שרק פרחים חיים יכולים לספק.

עיצוב מוצלח של האולם ישדרג בצורה משמעותית את המראה של המקום וירומם את האווירה לפסגות חדשות. בחירה חכמה של פרחים, צבעים וכל הפרטים האחרים משפיעה על המראה של האולם ויוצרת אווירה נעימה במיוחד. כי לפרחים יש חלק משמעותי ביצירת האווירה המוצלחת של האירוע שלכם. כך מנהלים אירוע מוצלח ומרשים במיוחד!

Translate »