עיצוב הגינה באמצעות פרחים

זרי כלה – 7 רעיונות לזרי כלה
13 בדצמבר 2019
איך להתאים פרחים לאירוע?
13 בדצמבר 2019

עיצוב הגינה באמצעות פרחים

כאשר יש לנו גינה אנחנו צריכים כל הזמן לעבודה ולהפוך אותה לגינה יפה. עיצוב הגינה שלנו כל עונה מחדש יוכל לאפשר לנו ליהנות ממנה יותר. כאשר אנחנו מעצבים את הגינה אנחנו יכולים לבחור לעצב אותה באופן שיהיה יצירתי מאוד. אנחנו יכולים לשדרג את העיצוב של הגינה שלנו על ידי כך שנשתול בה פרחים עונתיים שמתאימים לקיץ. פרחים עונתיים לקיץ כוללים בדרך כלל פרחים שלא צריכים הרבה מים או פרחים שיכולים לצמוח בטמפרטורות גבוהות. פרחים אלו כוללים פרחים כמו חרציות, סוגים שונים של קקטוסים, בשמת ועוד… . חשוב שנבחר פרחים שהצבעוניות שלהם עשירה מאוד. יש למשל פרחים כמו חרציות שמגיעים בגוונים רבים של כחול, צהוב, סגול ואדום והם מוסיפים יופי רב לכל גינה.

איך ניתן לשדרג את המראה של הגינה שלנו ולהפוך אותה למתאימה יותר לקיץ?

כאשר הקיץ מגיע אנחנו צריכים להשקיע יותר עבודה בגינה שלנו. אם אנחנו רוצים לשדרג את המראה של הגינה שלנו כך שהיא תהיה מתאימה יותר לקיץ אנחנו יכולים לבחור לשים בה ריהוט גינה יוקרתי. ריהוט זה יכול לכלול פינת ישיבה ופינת אוכל. אם אנחנו רוצים שהשהייה בגינה שלנו תהיה נעימה אנחנו יכולים לבחור שיהיה בה ערסל איכותי מאוד. כאשר אנחנו מעצבים את הגינה אנחנו יכולים להתאים בין העיצוב של הגינה ובין הפרחים שאנחנו בוחרים בה. פרחים שמתאמים לקיץ הם פרחים בהירים מאוד שנעים להסתכל אליהם ושעושים אווירה טובה בגינה.

למה חשוב לשים לב בעיצוב הגינה?

כאשר אנחנו מעצבים מחדש את הגינה שלנו יש הרבה מאוד פרטים שחשוב שנשים לב אליהם. קודם כל חשוב שנשים לב שהעיצוב של הגינה יתאים לטעם האישי שלנו ולעיצוב של שאר הבית שלנו. עוד חשוב מאוד לשים לב שהעיצוב של הגינה מתאים לקיץ או לכל עונה אחרת בשנה. עיצוב הגינה באמצעות פרחים ובמיוחד באמצעות פרחים עונתיים של הקיץ יכול להעניק לכל גינה מראה רענן וחדש. חשוב להקפיד לבחור פרחים שלא רק מתאימים לעונה אלא גם לתנאי השטח בגינה שלנו. אם הגינה שלנו היא גינת צל אז נצטרך לשתול פרחי צל ואם הגינה שלנו היא גינת שמש נצטרך לשתול בה פרחי שמש. אנחנו לא חייבים לשתול בגינה רק פרחים אנחנו יכולים לשתול בה גם צמחים אחרים כמו למשל צמחי תבלין או שיחים ועצים שונים.

Translate »