סוגי משלוחים שניתן להזמין עד הבית

חבילות שי לראש השנה, מנהג מיותר או חשוב?
13 בדצמבר 2019
הדרך הצבעונית לשדרג את האירוע
13 בדצמבר 2019

סוגי משלוחים שניתן להזמין עד הבית

כן, הגיע הזמן להודות בזה, אנחנו עצלנים! וככל שהדורות מתקדמים ומתחדשים, כך גם היכולת להזמין את הכל עד לפתח הבית, גדלה והופכת להיות אורח חיים. בשורות הבאות נדבר מעט על סוגי המשלוחים שניתן לקבל וננסה לחשוב יחד מה העתיד צופן בחובו ומה נוכל להזמין בשלב הבא.

עד לפתח הדלת

  • משלוחי פרחים – אחד הדברים הקונבנציונליים (אפשר לומר), שניתן להזמין עד הבית או עד למשרד של המקבל, הוא משלוחי פרחים. אין ספק כי זהו סוג המשלוח בו כולנו התנסינו, בין אם כשולחים לבין אם כמקבלים. יש לא מעט אתרי אינטרנט, שניתן להזמין מהם ולא מעט חנויות המציעות את אותו השירות. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת ממי מבצעים את ההזמנה וזאת בשל העובדה שאנחנו כמזמינים, לא שם לראות מה נשלח באמת ולא יודעים כיצד זה יגיע אל המקבל.
  • בלונים – משלוחי בלונים יכולים להתבצע בשני אופנים, הראשון הוא כתוספת לזר הפרחים שנשלח והאופן השני הוא משלוח זרי בלונים בפני עצמו. אל הבלונים ניתן להוסיף בובה קטנה או בקבוק יין ובעצם כל מה שהחנות יכולה להציע.
  • משלוחי אוכל – עוד משלוח מוכר הוא משלוחי האוכל. עד התקופה האחרונה, כשאמרנו משלוחי אוכל כולם הסיקו מיד שמדובר על אוכל ממסעדות אך כיום ניתן לבצע משלוחי ירקות ופירות עד הבית בנוסף.
  • זרי אבל – לצערנו כולנו בסופו של דבר נחזור לעפר אך כאשר זה קורה למכרים ויקרים לנו, דרך יפה ומכובדת להשתתף בצער האבלים הוא על ידי הנחת זרי אבל. מכיוון שבתקופה זו קשה מאוד להגיע לחנות הפרחים, רבים בוחרים להזמין את הזר עד הבית ולקחת אותו איתם אל בית העלמין.
  • משלוחים יצירתיים – אז נכון שמשלוחי פרחים זהו סוג המשלוח המקובל והמוכר אך כדי להצליח לצאת קצת מהקופסא ולהסב חיוך למקבל הזר, ניתן לשזור את הפרחים בתצורת חיות של ממש. כך, גם המקבל יקבל פרחים ואתם תצטיירו כאנשים יצירתיים שממש השקיעו מחשבה במשלוח.

ומה העתיד צופן, אין גבול ליצירתיות ואין גבול ליכולות של המוח האנושי. אם עד היום הסתפקנו בסוגי משלוחים מקובלים ו "מסורתיים" נקרא להם, הרי שהעתיד מבטיח להעניק לנו הפתעות וסוגי משלוחים שלא חשבנו עליהם עד כה ולא נבין כיצד הסתדרנו בלעדיהם עד כה.

לסיכום, יש לא מעט סוגי משלוחים ולא מעט אפשרויות למשחק (כדוגמת זרי פרחים בתצורת חיות). עצרו רגע וחשבו מה המקבל יאהב יותר ורק לאחר מכן בחרו את סוג המשלוח.

Translate »