מתנות מדליקות ליולדת הטרייה

כיצד לבחור סידור פרחים מנצח לחתונה שלכם – טיפים ועצות
13 בדצמבר 2019
דרכים מקוריות להפתעת האהובה
13 בדצמבר 2019

מתנות מדליקות ליולדת הטרייה

כל לידה היא בריאת עולם. ככזאת – היא תמיד מפתיעה, תמיד מפליאה, תמיד מפעימה. לידה היא הזדמנות חגיגית להענקת מתנה ליולדת ולתינוק. על פי רוב כאשר מחפשים מתנה לאישה שזה עתה ילדה, מחפשים מתנה שתהיה גם, אולי בעיקר, שימושית. יש היצע עשיר ומגוון של מתנות שימושיות, לאם ולתינוק.

מתנות ליולדת מתקבלות בהוקרה ובהתרגשות, בהינתן הנסיבות. יש מי שאלמנט ההפתעה והריגוש חשוב להם, ולכן הם לא משתפים את האישה העתידה ללדת בהתלבטויות ובייעוץ באשר למתנה. לעומתם, יש מי שרוצים שהמתנה תהיה מועילה ושימושית, ולכן הם מתייעצים עם האישה ושואלים אותה מה היא צריכה.

מתנות ליולדת במיתוג אישי הן מתנות יעילות, אבל על מנת לטבוע אותם בחותם אישי ייחודי, ניתן ומומלץ לשלב בהן הקדשה אישית, חבילת שי עם יין ומתוקים וכמובן- זר פרחים ססגוני, כי מי שמדבר בפרחים לעולם ידייק וירגש.

מתנות שימושיות

מתנות שימושיות הן מתנות שהתועלת שלהם ברורה ומיידית. לדוגמה: משטח משחקים והחתלה, מגבות, בגדים עוטפים עשויים בד אוורירי ונושם. בובות עשויות חומר רך ועוד. מתנה שימושית נוספת היא ספרי הדרכה וייעוץ לאימהות שזו להן הלידה הראשונה. מתנה שמביאה תועלת היא מתנה עם ערך מוסף. היא מתנה בלתי מתכלה, המזכירה בכל שימוש בה את מי שהעניק אותה.

מתנה כפולה במארז

האם והתינוק הם יישות אחת. שמיכה חמימה מאפשרת להמחיש ולהעצים את המשמעות של היותם גוף ונפש משותפים. מתנה מעוצבת כמארז מגבירה את הרושם שהיא מותירה. מארז בקופסת פח או בסלסלה מאפשר להעשירו בתכולה נדיבה, כגון: במוצרי טיפוח (דיאודורנט, מוס רחצה, קרם גוף ועוד) במגבות פנים, בסיכה לייפוי עגלת התינוק, בספר תהילים קטן בעיצוב אישי, בשוקולדים ועוד. ניתן לכלול במארז גדול יותר גם מוצרים לתינוק, כגון: גרביים, שמיכה, מכנסים, חליפה ופריטי לבוש ראשוניים.

"גם למראה נושן יש רגע של הולדת"

מתנות מדליקות ליולדת הטרייה הן מזכרות, אשר תמיד יישארו טבועות בחותם הראשוניות והבכורה כאשר זו היא הלידה הראשונה ותמיד, גם בלידה השלישית, הרביעית והלאה, יהיו בבחינת "גם למראה נושן יש רגע של הולדת", כמאמר המשורר נתן אלתרמן.

אם שזה עתה ילדה את תינוקה ודאי תחוש אסירת תודה לכל מי שיברך אותה בברכת מזל טוב, קל וחומר למי שיעניק לה מתנת הולדת. כרטיס ברכה אישי עם מלים היוצאות מהלב ונכנסות אל הלב בצירוף זר פרחים ישדרגו את המתנה ויהוו חלק בלתי נפרד ממנה.

 טיפ: היות שסביר להניח כי ללא בירור מוקדם אתם עשויים/עלולים להביא לאם היולדת מתנה שכמוה יביאו לה מי מיקיריה ומוקיריה,  רצוי לצרף לה פתק החלפה. יש מוצרים ופריטים שתמיד טוב שיהיו אחדים מהם, בשל השימוש התכוף בהם, אבל יש מוצרים שאין שום צורך בכפילותם.

בשעה טובה ובמזל טוב.

Translate »