מתנות לעובדים – מתנות קטנות שמחממות את הלב

דבר אליה בפרחים, ובעוד מתנה קטנה…
13 בדצמבר 2019
הסעות יוקרתיות לחתונה
13 בדצמבר 2019

מתנות לעובדים – מתנות קטנות שמחממות את הלב

שוקולד, פרחים, יין, בלונים אין כמו לקבל מתנות. אומרים ששונא מתנות יחיה? שטויות! אוהב מתנות יחיה טוב יותר. במקומות עבודה נוטים לחלק מתנות בחגים וגם בתור בונוס לעובד זה או אחר שעשה את עבודתו נאמנה. מתנות לעובדים היא דרך נפלאה להראות להם שאתם מעריכים אותם, וגם אחלה שיטה לפתירת קונפליקטים בעבודה. זר פרחים או חבילת שוקולד ויין יעשו את העבודה מצוין.

נפלאות הבונבוניירה, ניחוחות החבצלת וצבעי הבלונים, כל אלה ביחד בונים אווירה. וכשהאווירה נכונה אתם מרגישים טוב יותר. מתנות לעובדים גורמות לחיבור ואמון, ומקדמות את העסק ואת המטרות שלו. אפילו שלא זו הכוונה הראשונית.

שוקולדה או בלונים? אפשר את שניהם

לעולם אל תחסוך במחמאות, מילה טובה היא שוות ערך לבריאת עולם שלם. אבל אם אפשר לצרף גם איזו סלסלת  שוקולדים או בקבוק יין מהודר מקושט בפרחים ובלונים, אז למה לא בעצם. כשאתם מחפשים מתנה אתם רוצים שהיא תהייה ואוו. חשוב לכם שמי שמקבל אותה יכיר לכם תודה ויזכור אתכם לטובה. פנחס שיצא לפנסיה לאחר שנים של עבודה מסורה, יומולדת לשושי מאגף הרכש או מסיבת הפתעה ליגאל הבוס שלכם. כל אלו ועוד הן סיבות מצוינות להזמין ולשלוח ממגוון הפריטים והמתנות שאנו מציעים.

בלונים, בכל צורה וצבע, עם הדפסים וצורות, מלאים בהליום ונשארים צמודים לתקרת המשרד הרבה ימים לאחר שהסתיימה החגיגה. סידורי פרחים בשילובים מהממים שמתאימים לכל אירוע ולכל בן אדם.  מומלץ לשלב פרחים במתנה לעובדים בכל עסק (אלא אם כן העסק הוא משתלה).

את השוקולד לא צריך להציג, הוא כבר כבש את מקומו כמסיר העכבות מספר שתיים אחרי פרחים. עובדים שמקבלים שוקולד במתנה נוטים לייחס לו סגולות על. ישנם סוגים כל כך רבים של שוקולד: מהמריר המעודן דרך הלבן הענוג ועד לשוקולד חלב עם אגוזים או בלי ואולי בכלל שקדים.

זר כפרי צהוב יתאים לעובדת הצעירה שהוכיחה שוותק וניסיון  זה לא הכול, וזר ורדים עטופים ברשת בשילוב ליליות לבנות ומחייכות ישמח כל אחת. זר פרחים ענק של וורדים אדומים עטופים אחד אחד בבד אורגנזה לבן זו מתנה הולמת לבוס החייכן והקפדן והליזיאנטוסים הצבעוניים יבשמו ויכניסו אור למשרד.

עניין של זמן

אז ככה, פרחים מכל סוג זקוקים למים טריים. לאחר שקיבלתם את הזר היפהפה והודיתם לכל העובדים מכל הלב, ארגנו כלי או אגרטל, מלאו אותה במעט מים (לא יותר מידי בל יישפך, הניחו את הפרחים בתוך הכלי והניחו במקום בטוח. מומלץ למקם אותם במקום גלוי שכולם יראו, שיטה טובה לסחוט ברכות מכל מי שמגיע.

שוקולדים זה כבר קל, כי זה נגמר ומהר בדרך כלל. מתנות לעובדים שכוללות שוקולד הם אהובות ושנואות ביחד כי מצד אחד טעים ומצד שני צריך להתחלק.

Translate »