מתנות לאורחים לחתונה

מתכונים לפסח
13 בדצמבר 2019
איך לארגן אירוע חברה מוצלח?
13 בדצמבר 2019

מתנות לאורחים לחתונה

הרגע בו התארסתם מביא איתו את התחלת ארגון החתונה שלכם. מבין כול הספקים איתם הזוגות מתמודדים ללא ספק כי האולם או הגן אירועים הוא הנושא הראשון אותו מביאים לידי סגירה. בנוסף למקום בו יתקיים האירוע על בני הזוג לדאוג לספקים שונים בסיסיים כגון:

חברת צילום, תקליטן, תאורה והגברה, רב, הזמנות, קייטרינג, אלכוהול, וכמובן גימיקים ואביזרים לחתונה.

בתקופת הכנת האירוע ישנו רצון עז כי החתונה תהיה הכי מיוחדת ושונה. בנוסף בני הזוג ירצו לדאוג לאורחים שלהם, ולהסב להם חוויה טובה ושמחה. הרי לא בכול יום בין 300-600 אורחים מגיעים ליום המיוחד שלכם. והתגובות של האורחים בחתונה מאוד חשובות, גם אם טוענים שלא!

6 בחירות נכונות בחתונה שיסבו הנאה גדולה לאורחים

 על ידי בחירה נכונה של מס' גורמים תוכלו לוודא כי המוזמנים שלכם באמת ייהנו בערב המרגש שלכם.

  1. נוח וקרוב של האולם או הגן אירועים.
  2. יום בשבוע שיהיה נוח לאורחים ולמשפחה, העדיפות תמיד היא בימי חמישי משום שרוב האורחים אינם עובדים ביום למחרת שלא כמו בשאר ימות השבוע. ברוב המקומות ימי חמישי הם בביקוש הגבוה ביותר וגם יעלה יותר משאר ימות השבוע.
  3. ארגון נכון של האורחים במקומות ישיבה מסודרים וממוספרים, על פי בחירה של בני הזוג תגרום לסדר ושקט של התיישבות האורחים ולמניעת התנפלות האורחים במקומות ישיבה בהם אינם חפצים. לדעתנו זהו הגורם החשוב ביותר בארגון האירוע ובגרימת שביעות רצון גבוהה של המוזמנים שלכם.
  4. אוכל מגוון, עשיר, טרי וטעים. אורחים רבים מעדיפים מאכלים של העידה. האורחים הצעירים יותר יעדיפו אוכל חדשני, כמו סושי למשל.
  5. שמחה ומגוונת בדרך כלל אהובה יותר על האורחים בחתונה. מוזיקה בעלת אותו אופי עלולה לשעמם או להימאס לאחר זמן ממושך, לכן העדיפות של מרבית האורחים היא מוזיקה מגוונת בסגנונות שונים כמו: מוזיקה מזרחית, מוזיקה לועזית דאנס ועוד.
  6. מתנות לאורחים באירוע עלולים להיחשב כנושא משני ולא חשוב, אך מבדיקות רבות שנעשו עולה כי אורחים אשר זכו לשי קטן בחתונה, טענו כי מאוד נהנו מהאירוע וכי נשאר בידם טעם טוב הודות למתנה שקיבלו בחתונה. חשבו על כך כי מאות האורחים שמגיעים לאירוע שלכם לעיתים מקצוות הארץ ואף מחו"ל, טורחים ומתאמצים להגיע ולשמח את בני הזוג ביומם המאושר.

אלו מתנות האורחים יאהבו

אם חשבתם להעניק לאורחים שי קטן, עשיתם בחירה נכונה אך אלו מתנות תוכלו לתת ואיך זה לא יוסיף לעלויות של ארגון האירוע.

לפניכם מס' רעיונות למתנות לאורחים בחתונה תוכלו לשלב בין המתנות:

  • שקית מעוצבת עם ברכה מהחתן והכלה בתוכה תוכלו לשים מתוקים לדוגמה.
  • עטים, מצתים, מניפות, ספינרים, כפכפים, חולצות, בועות סבון ממותגים חתן כלה.
  • אביזרים מיוחדים כגון: שרשראות, צמידים, משקפיים, עניבות, פפיונים צבעוניים.
  • ספרון תהילים, ברכונים קטן (ברכת המזון), כיפות.

לסיכום

זכרו כי לא משנה כמה תתאמצו לרצות את האורחים בחתונה, ככול הנראה שלא תצליחו לרצות את כולם ב 100%. אך מאוד חשוב כן לחשוב על האורחים שלכם בחתונה, ולקבל מחמאות על ההתאמצות שלכם, זה שווה זאת.

Translate »