משלוח פרחים – המחשבות הקטנות

פרחים לאירועים מיוחדים – אילו פרחים מתאימים לאיזה אירוע?
12 בדצמבר 2019
זרי פרחים – סוגים של זרי פרחים
12 בדצמבר 2019

משלוח פרחים – המחשבות הקטנות

אין אדם שלא שמח לקבל פרחים. משלוח פרחים הוא אחת המחוות המרגשות ביותר, וקל לשמח בעזרתו כמעט כל אחד. אך מה שהופך את משלוח הפרחים למרגש ומיוחד הוא השילוב בין הזר המקסים למחשבה שמלווה אותו. כדי לסייע לכם ליצור את המחווה המרגשת ביותר עבור האנשים אליהם תבחרו לשלוח זר, ישנן מספר נקודות שכדאי להשקיע בהן מחשבה. אם תשקיעו בנקודות אלו, זיכרון המשלוח יישאר אצל המקבל זמן רב.

משלוח פרחים

התזמון

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אתם בוחרים לשלוח פרחים לאדם אהוב הוא התזמון. משלוח הפרחים יכול להגיע אל המקבל בשעות הבוקר, לפני היציאה לעבודה, בשעות הצהריים – כאשר האדם עובד או בשעות הערב כאשר כל המשפחה כבר נמצאת ישובה בנחת בבית. על כן, יש להקדיש תשומת לב ולחשוב על הסיטואציה המתאימה למשלוח.
למשל: אם אתם מעוניינים לשלוח פרחים כמחווה רומנטית, ייתכן ותעדיפו את שעות הערב בהן האהוב או האהובה נמצאים בגפם ויוכלו לקבל את הפרחים באופן האינטימי הראוי. לעומת זאת, אם מדובר ביום הולדת, ייתכן ותשמחו את מקבל המשלוח על ידי כך שבמשרד יחגגו יחד עימו. בהמשך לכך, אנשים רבים מביאים עימם זר פרחים כאשר הם מגיעים להתארח אצל משפחה בחג או באירוע אחר. הדרך האלגנטית ביותר לשמח את המארחים היא לשלוח להם זר דווקא בבוקר של יום האירוח, אליו תצורף ברכה: "מצפים לראותכם הערב". התזמון במקרה זה מכבד את המארחים ובוודאי יתרום לאווירה הטובה כאשר הזר ששלחתם בבוקר יחכה לכם באגרטל יפה על שולחנם בערב.

הברכה

פעמים רבות אנשים מהססים ומתבלבלים כאשר הם נשאלים האם לצרף ברכה לזר שנבחר. רובם פשוט בוחרים במילים בנאליות ובברכות שגורות בעוד שעם קצת מחשבה ניתן לשדרג את המשלוח ולצרף לו ברכה ייחודית, מקורית ומרגשת. אורכה של הברכה אינו חשוב. אין צורך לכתוב מגילות. יחד עם זאת, כדאי לבחור ברכה המתייחסת ספציפית לאדם שאליו נשלח הזר ועל ידי כך ליצור קירבה ולרגש את אותו אדם. לדוגמה: "לאורית – תודה על טוב ליבך ועל עזרתך לי בתקופה האחרונה", או – "לגיל, מאחלת לך שעיניך החומות והטובות ימשיכו לחזות ביופיו של העולם גם השנה ביום הולדתך ה-30".
אם לא התברכתם בכישרון כתיבה תוכלו תמיד להוסיף שורות משיר או מפזמון, שאהוב עליכם או שמקשר בינכם לבין מקבל הזר. על כן, הקדישו מספר דקות לפני שאתם מתקשרים להזמין את הזר וכתבו לפניכם את הברכה כדי שתוכלו לבקש לצרפה לפרחים.
הסיטואציה – באיזו סיטואציה שולחים פרחים? רובנו שולחים פרחים באירועים כמו יום הולדת, ימי נישואין, לידה… אבל לפעמים משלוח פרחים יכול להיעשות כמחווה של תשומת לב דווקא כאשר לא מצפים לו. למשל, במקרה של לחץ בעבודה של בן זוגכם או במקרה שיש לכן חבר אשר מצוי בקושי מסוג מסויים ואינכם יכולים ללוות אותן מקרוב – משלוח פרחים הוא דרך נהדרת להגיד לאדם יקר לכם שאתם כאן בשבילו ושאכפת לכם ממנו.

מה לשלוח?

כדאי לכם להשקיע מחשבה במשלוח עצמו ולבחור מבעוד מועד מה בדיוק אתם מעוניינים להעביר באמצעות המשלוח ומה אתם מעוניינים לצרף לו. באם אופי המשלוח הוא רשמי יותר, כמו למשל הבעת הכרת תודה למישהו, תעדיפו לבחור זר סולידי ולא צבעוני מאוד. לכבוד לידה, לעומת זאת, כדאי יהיה לבחור בזר צבעוני במיוחד ובעבור יום נישואין בזר בעל גווני אדום וורוד רומנטיים. כמו כן, תוכלו לחשוב על לצרף דבר מה לזר, למשל צירוף של אגרטל מהודר למשלוח יכול לשמח מאוד את המקבל.
כמובן שאם הנכם מבולבלים ולא בטוחים איזה זר מתאים לשלוח תוכלו תמיד להתייעץ עם הצוות שישמח לתרום לכם מנסיונו.

Translate »