משלוחי פרחים ומגשי אירוח – לא צריך יותר מזה

הדרך הצבעונית לשדרג את האירוע
13 בדצמבר 2019
דגשים לבחירת סידורי פרחים לאירועים במועדוני בת ובר מצווה
13 בדצמבר 2019

משלוחי פרחים ומגשי אירוח – לא צריך יותר מזה

משלוחי פרחים ומגשי אירוח תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות בעיקר בקרב עסקים וחברות המעוניינים לחגוג בצורה אינטימית ימי הולדת או אירועים מיוחדים במשרדי החברה. אופציות אלה לא בכדי נעשו פופולריות, אלא בשל העובדה כי מדובר בגורם מרכזי שיוכל לשדרג כל מפגש בין העובדים, בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת לאחד מעובדי המשרד, השקת מוצר, פרידה מעובד, גיוס עובד חדש למשרדי החברה, יום הולדת של החברה, כנס עסקי קטן במשרדי החברה, אירוח עסקי של לקוחות חשובים ובכלל כל כינוס של עובדים למטרה מסוימת במשרד.

למעשה, על ידי הזמנת משלוחי פרחים בצירוף מגשי אירוח תוכלו להפוך את המפגש למעניין יותר, כיוון שהפרחים יעטרו את חדר הישיבות במשרד וגם העובדים יוכלו מגוון מטעמים ערבים לחייך המוצעים במגשי האירוח.

היופי שבמשלוחי פרחים

משלוחי פרחים מאז ומעולם היו נפוצים, מכיוון שהם מחמימים את הלב ומעלים חיוך על הפנים כאשר מקבלים אותם ארוזים בעיצובים וצבעים מרשימים. משלוחי פרחים הם גם דרך נהדרת להביע הוקרת תודה, אהבה, רגש ובכלל עושים טוב על הלב.

את משלוחי הפרחים ניתן להזמין דרך אתרי אינטרנט רבים המציעים מגוון סוגי זרים בעלויות שונות, כאשר תוכלו לבחור את סוג הפרחים הרצויים ופשוט להזין את פרטי המקבל והפרחים ישלחו אליו ישירות. כמו כן, למשלוח הפרחים תוכלו לצרף ברכה אישית ומגוון רב של תוספות שיעשירו את המשלוח כגון – שוקולדים, בקבוק יין, אגרטל יפה להנחת הפרחים, בלוני הליום, כרטיס ברכה מעוצב, סוכריות, מארז מפנק עם קרמים והרשימה עוד ארוכה.

מה זה מגשי אירוח ומה הם מכילים?

מגשים לאירועים הם אותם מגשי אירוח מעוצבים המלאים בכל טוב אותם ניתן להזמין על ידי חברות קייטרינג המציעות מגשים עמוסים בכל טוב. האופציות למילוי המגשים הן כה רבות ובניהן תוכלו למצוא את הבאות: מגשי אירוח חלביים ובהם כריכונים, עוגות, עוגיות בשלל טעמים, שוקולדים. מגשי פירות טרופים צבעוניים, ירקות חתוכים, מטבלים מפנקים, פשטידות ועוד.

כמו כן, תוכלו למצוא גם מגשי אירוח ובהם מנות קטנות בשריות, טבעוניות, צמחוניות ועוד. מטרת מגשי האירוח לאירועים לספק לעובדים או לאורחי המשרד אפשרות לנשנש מאכלים טעמים בכל הזדמנות חגיגית שיכולה להיות כנס עסקי, יום הולדת של אחד העובדים, הרמת כוסית, השקת מוצרים, הדרכות עסקיות, סדנאות, אירוח אנשים חשובים ובכלל בכל הזדמנות חגיגית.

את מגשי האירוח ומשלוחי הפרחים תוכלו למצוא אצל חברות המתמחות בהכנה ועיצוב המגשים והפרחים, אשר לרוב מציעות אתר אינטרנט מושקע ובו מגוון אפשרויות לבחירה, כאשר לעיתים ההזמנה תהיה טלפונית או אפשרות להזמין מגוון סוגי מגשים וסוגי פרחים דרך נציג שירות. בשיטוט ברשת האינטרנט במנוע החיפוש של גוגל תוכלו למצוא את חברות אלה, ופשוט להזמין כל מאכל שתרצו ביתר קלות.

Translate »