כיצד תשדרגו כל יריד, כנס ואירוע עסקי עם סידורי פרחים תואמים?

הנחיות להפקת חתונה בטבע
13 בדצמבר 2019
כיצד לבחור סידור פרחים מנצח לחתונה שלכם – טיפים ועצות
13 בדצמבר 2019

כיצד תשדרגו כל יריד, כנס ואירוע עסקי עם סידורי פרחים תואמים?

סידורי פרחים תואמים משדרגים כל אירוע עסקי ותורמים לאווירה קסומה של כל יריד או כנס. הם מאפשרים לכם לתחום בקלות כל אולם אירועים ומתאימים לכל קונספט דקורטיבי. אז אם אתם מעוניינים ליהנות מסידור פרחים יפהיפה לאירוע הבא שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל, הגעתם למקום הנכון.

בחרו בפרחים עונתיים

בין אם אתם בוחרים בפרחי הטוליפ באביב או מעדיפים דווקא את החמניות שמאפיינות את העונה החמה, אתם חייבים להוסיף לאירוע שלכם פרחים עונתיים. סידור פרחים שכזה הוא לא רק חובה בכל אירוע עסקי, אלא אפשרות של ממש לקשט ירידים שלמים באותו הזן. הסיבה היא פשוטה –  מכיוון שאין כל צורך לייבא אותם באופן אישי, ניתן להשיג אותם במחירים משתלמים.

שקלו ללכת על האופציה האורגנית

במידה ואתם רוצים לשמור על איכות הסביבה ולהקנות לאירוע שלכם מוטיבים אקולוגיים, אתם צריכים לשקול את האופציה האורגנית. סידורים אשר מורכבים מפרחים שגודלו באופן מסורתי, מאפשרים לכם לדעת שהם לא רוססו וכי הגידול שלהם לא פגע במאזן הסביבתי הרגיש. זוהי גם הזדמנות להראות ללקוחות ולקולגות שלכם שאתם לא זונחים את ערכי הליבה של המותג, גם ביום חג.

שימו לב לאפשרויות המקומיות

בזכות האקלים המקומי הנפלא, בישראל אתם תמצאו שורה של זני פרחים מרהיבים. נסו לבחור בסידור פרחים אשר כולל את האירוסים המרהיבים או את חבצלות הנגב הקלאסיות, ותעניקו לכל חגיגה אמירה של ממש. אלו צירופים נהדרים עבור ירידים וכנסים בין לאומיים, והזדמנות להראות מעט פטריוטיות ולתמוך במגדלים המקומיים.

שמרו על מראה אחיד

בכדי ליהנות מהמראה הרענן שכל סידור פרחים מביא עימו, כדאי להחליף את הזרים באירועים שנמשכים מעל ל-24 שעות. למרות שבעבור אירועים עסקיים של יום אחד אין ממש צורך לחשוב על העניין, בעבור ירידים ארוכים וכנסים של מספר ימים – זהו בהחלט משהו ששווה לכם לחשוב עליו. ערכו רכישה מראש של מספר זרים תואמים, כדי להימנע משינויים של הרגע האחרון.

אל תשכחו להשקיע במראה של הכדים

אם לא בחרתם את הכדים הנכונים, גם סידורי הפרחים היפים ביותר לא יעזרו לכם לשדרג את האירוע העסקי שלכם. חשוב לבחור מארזים איכותיים אשר יתרמו לסידורים התואמים וידגישו את הגוונים הדומיננטיים שבכל זר. ניתן לשלב את לוגו החברה שלכם על כל כד או לבחור בסידורי פרחים שתואמים לפלטת הצבעים של המותג שלכם.

Translate »