כיצד לבחור סידור פרחים מנצח לחתונה שלכם – טיפים ועצות

כיצד תשדרגו כל יריד, כנס ואירוע עסקי עם סידורי פרחים תואמים?
13 בדצמבר 2019
מתנות מדליקות ליולדת הטרייה
13 בדצמבר 2019

כיצד לבחור סידור פרחים מנצח לחתונה שלכם – טיפים ועצות

פרחים הם חלק בלתי נפרד מהחתונה ומסיבה טובה – מלבד המסורת, פרחים תורמים לסגנון, לעיצוב ואפילו למראה הסופי של הכלה. ריכזנו עבורכם את הטיפים הבאים כדי שתוכלו לבצע את הבחירות המוצלחות ביותר ליום החתונה שלכם.

בחירת פרחים לחתונה שלכם היא אחד משלבי התכנון העיקריים. למרות שלרוב מדובר במשימה מהנה, ההיצע הנרחב עשוי להיות מעט מבלבל כך שזוגות רבים אינם יודעים מהיכן להתחיל ואיך למקד את הבחירות שלהם. גם אם יש לכם פרחים שאתם מעדיפים, אנו ממליצים שלא להגיע להחלטות לפני שלקחתם בחשבון את הטיפים הבאים.

הגדירו תקציב

הצעד הראשון שאותו עליכם לבצע הוא לקבוע כמה אחוז מתקציב החתונה יוקדש לפרחים. התקציב שלכם הוא שיעזור לכם להחליט באילו סוגי פרחים לבחור, כיצד לעצב את הפרחים בחלל, איזה סידור לבחור לכלה ולמרכז של כל שולחן (אם בכלל) ועוד. אז שבו ביחד והחליטו מהו התקציב ששניכם מרגישים נוח אתו.

הקפידו על גן האירועים

הסגנון והעיצוב של גן האירועים בו אתם מתחתנים גם הוא משפיע על סידורי הפרחים שתבחרו ורצוי להתאים בין אופיו של גן האירועים לבין המראה של הפרחים. כך למשל סידור פרחים לחתונה המתקיימת בגן אירועים בשרון יהיה שונה מסידור פרחים עבור חתונה על גג ביפו ולכן המיקום משחק תפקיד מרכזי וחשוב. כמו כן הקפידו להתאים גם את סכמת הצבעים שתבחרו לצבעיו המרכזיים של גן האירועים או האולם.

בחרו בחנות פרחים מקצועית

לחנות הפרחים בה תבחרו יש חשיבות ועליה להיות כמה שיותר מנוסה בעיצוב סידורי פרחים לחתונה. כמו כן, רצוי וכדאי שהחנות תהיה נגישה ותספק שירותים בפריסה ארצית כך שבכל מקום שבו תתקיים החתונה, שירות המשלוחים יאפשר לכם שלא להתפשר ולהזמין סידור מנצח מחנות ולה מיומנות בתחום.

אספו השראה

כדי לקבל מושג בסיסי ולהצליח להסביר לצוות המקצועי מה בדיוק אתם מחפשים עליכם לעשות מעט שיעורי בית. גלשו ברחבי הרשת או היכנסו לאתר חנות הפרחים המועדפת עליכם והסתכלו על דוגמאות של סידורי פרחים, כדי שיהיה לכם מושג לגבי ההעדפות שלכם. מלבד חיפוש השראה למדו גם על סוגי פרחים פופולריים בחתונות, הדבר יקל עלים לחלוק רעיונות אודות עיצוב סידורי הפרחים שלכם.

אל תשכחו, סוגי הפרחים שתבחרו ישפיעו על המראה והאווירה בחתונה שלכם. לכן עליכם לתאר לחנות בה מבצעים הזמנה את גן האירועים, שמלת הכלה וסכמת הצבעים וכך ליצור יחדיו את הזר המושלם ליום החתונה שלכם.

 

 

Translate »