טיולי פריחה בצפון

לקראת החגים – המתנות שהכי כייף לקבל
10 בדצמבר 2019
מתנות לאישה – כי מגיע להן את הטוב ביותר
11 בדצמבר 2019

טיולי פריחה בצפון

פרחים הם דרך נפלאה לקשט ולשדרג את האווירה שבבית עם צבעים רבגוניים, ניחוחות נפלאים ותחושת רעננות שרק הטבע יכול להביא עמו. נוסף על היותם פריט דקורטיבי נפלא, פרחים תמיד היוו אטרקציה נהדרת לטיולים לכל המשפחה. אז נכון, לעומת הפרחים שבחנות, לא נמצא בישראל מבחר כה מגוון וגדול, אך כשהטבע מתקשט בפריחה יפה, אין תחושה נהדרת מזו.

כשהצפון הפראי עוטה על עצמו מרבד צבעוני

צפון הארץ הוא אזור נפלא לכל חובבי הטבע ובעיקר לאוהבי הפרחים שבינינו. לאלו מכם שרוצים לצפות בפריחות נהדרות וצבעוניות, מומלץ להתחיל ולתכנן את הטיול כבר בתחילת החורף אשר ידוע בפרצי גשם חזקים ולאחריהם בימים שמשיים ובהירים. תנאים אלו האופייניים כל כך לארץ ישראל, הם קרקע פורייה לשפע של פרחים מזנים שונים ונפלאים שמשגשגים לאורך כלל העונה הגשומה. אז היכן ניתן לטייל? כאן ריכזנו עבורכם מספר יעדים מובילים שיכולים להוות טיול נהדר עבור כל המשפחה..

רמות מנשה

לאלו מכם שאינם ששים לגמוע מרחקים ארוכים אל עבר הצפון הרחוק, רמות מנשה הינה אטרקציית פריחה נפלאה הכוללת גם מרבדים מוריקים ורעננים. לקראת אמצע החורף ותחילת האביב, גבעותיה של רמות מנשה, נצבעות בשפע רב של צבעים עזים ויפהפיים. עיקר הפרחים המושכים אליהם מטיילים רבים, הינם התורמוסים המתאפיינים בצבעים סגלגלים הנראים למרחקים. אליהם מצטרפים אחר כבוד עכנאים בצבעים ורודים שנראה כאילו שהשלימו יחד הרמוניה מדהימה.

מנחת מגידו

אהבתם את הפריחה של רמות מנשה ועדיין מתחשק לכם להישאר בצפון הקרוב? ההמלצה הבאה שלנו נמצאת ממש דקות נסיעה מכם. מנחת מגידו ממוקם בסמוך לכביש 65 והוא מציע מגוון עשיר של כלניות בשפע צבעים שונים ומרהיבים. לאלו מכם שלא יכולים להמתין בתכנון טיול לצפון שכולל פריחה יפהפייה, כדאי לדעת כי הנופים המרהיבים ביותר דווקא מגיעים בעיצומו של החורף בתחילת ינואר ובחודש העוקב אחריו.

רמת הגולן

לא מצאתם זמן פנוי במהלך החורף והאביב לטיולי פריחה? רמת הגולן בהחלט יכולה לסייע לכם לכפר על כך עם פריחה נהדרת שנמצאת בשיא עוצמתה בין החודשים אפריל ומאי. על הפריחה הסגלגלה כחולה, מנצח פרח אירוס החרמון שגם עונה לשם אירוס הגולן. פרח זה משגשג על אבני בזלת האופייניים לאזור רמת הגולן והוא מהווה אטרקציה נפלאה לכל המשפחה. אינכם חייבים לנסוע לאזור מסוים, ומספיק שתנהגו לאורך המרחבים המוריקים של רמת הגולן, בשביל שתמצאו שפע של אזורי פריחה מרהיבים.

Translate »