חנות פרחים בחולון ממליצה על חדרי קירור לפרחים

דברו אליי בפרחים
13 בדצמבר 2019
עיצוב פרחים לחגיגת אירוסין
13 בדצמבר 2019

חנות פרחים בחולון ממליצה על חדרי קירור לפרחים

תרבות האירוח בישראל, כמו גם תרבות החיזור, התפתחו באופן משמעותי בעשורים האחרונים. שפת הפרחים נשמעת, חודרת אל הלבבות ומסייעת בשיפור היחסים בין משפחה וחברים, ומשמשת דרך נפלאה לשפר את מצב הרוח של חבר או בן משפחה שנפל למשכב. זר פרחים הוא גם אמצעי ראשון במעלה להעצמת הרומנטיקה בין בני זוג בכל גיל. כתוצאה, התגברו מכירות הפרחים עד כדי כך שגידול הפרחים המקומי לא מספיק, ואילו ייבוא פרחים הפך לעניין שבשגרה. ידיהם של בעלי חנויות הפרחים בישראל מלאות עבודה, ובעקבות כך התגבר הצורך בהזמנה מרוכזת של פרחים, הגנה עליהם ושמירתם בתנאים אופטימאליים. זאת, במטרה להאריך את חייהם ולמקסם את הרווחים. תנאים אופטימאליים כאמור יכולים להיווצר אך ורק באמצעות שמירת הפרחים בתוך יחידות קירור עוצמתיות.

בניית חדרי קירור בחנויות פרחים

הדרך הטובה ביותר לשמור לזמן ארוך ככל האפשר על הפרחים ולהאריך את חייהם היא בנייה של מערכות קירור איכותיות, מתוכננות היטב ועמידות לאורך זמן. שמירה על פרחים בעזרת חדרי קירור, הן לפני המכירה והן לאחריה, בבית, מונעת התייבשות שלהם מצד אחד, והתרבות חיידקים בלתי רצויים מצד שני. בדומה למוצרי מזון, החיידקים הם הגורם הראשי לפגיעה בפרח. ככל שמעכבים את ההתפשטות שלהם, כך ניתן להאריך את חייו של זר הפרחים.

דרכים נוספות לשמירה על חיי הפרחים

מעבר לאחסון בטמפרטורה הנכונה ובלחות המתאימה, יש עוד מספר אמצעים שכדאי לנקוט במטרה לשמור על הפרחים:

אור וצל וחיי הפרח: הנחה של זר פרחים במקום מוצל, ורצוי ממוזג, מאריכה מאד את חייו. מנגד, הנחה של פרחים על אדן החלון וחשיפה מוגברת שהם לאור השמש, גורמת לזר להירקב במהירות. פרחים אוהבים אור שמש ומנצלים אותו להליך הפוטוסינתזה, אבל יותר דיי שמש פשוט הורגת אותם.

שמירה על ניקיון: מי שאיננו בקיא ברזי הגידול והטיפול בפרחים, לא תמיד יודע ששמירה על ניקיון מאריכה את חיי הפרח. העובדה היא שעלים שהרקיבו ונשארים על הגבעול, מגדילים את כמות החיידקים על הפרח ומקצרים את חייו.

חיתוך נכון של הגבעול: רצוי מאד לחתוך את הגבעול של הפרח באלכסון, כך שיוכל לשתות מים וחומרים נוספים שעשויים להאריך את חיי הצמח. סוגי צמחים כמו פרחי טוליפ, ניתן להכניס לאגרטל יחד אם הבצלים שלהם. עם זאת, יש המעדיפים להותיר רק את הגבעול. ולחתוך אותו באלכסון כאמור לעיל. טוליפים (צבעונים) המקבלים טיפול איכותי, יכולים להחזיק מעמד תקופה ארוכה מאד יחסית.

אם יש לך עסק בתחום הפרחים, או אם יש לך חיבה יתרה לפרחים ואם יש לך צורך ורצון להקים חדרי קירור בעסק שלך. זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך ככל האפשר בנושא אחסון נכון של פרחים, הקמת חדרי קירור ואמצעים נוספים לשמירה על טריות הפרח.

Translate »