זרי כלה – 7 רעיונות לזרי כלה

חקלאות פרחים בארץ
13 בדצמבר 2019
עיצוב הגינה באמצעות פרחים
13 בדצמבר 2019

זרי כלה – 7 רעיונות לזרי כלה

הזר של הכלה הוא אחד מהאקססוריז החשובים בחתונה. הוא מופיע על הבמה כשהחתן מגיע לפגוש את הכלה ומעניק לה את הזר, כאביזר במהלך הצילומים, כקישוט לכלה בעת מעמד החופה, וכמובן כשמתרחש המנהג המשעשע של זריקת הזר לעבר הרווקות שבאולם למזל טוב.

כל כלה בוחרת את הזר שלה לפי הפנטזיה האישית שלה, לפי היצע הפרחים שבעונה ולפי הצבעים המועדפים עליה ושמתאימים לשמלה ולעיצוב האירוע. לכלות שרוצות להיות קצת יותר מיוחדות, ולייצר "וואו" גם בבחירת זר הכלה, הנה כמה רעיונות לזרי כלה פחות שגרתיים:

זרי כלה לא חייבים להיות בצורה של… זר – כלומר אסופה של פרחים מאוגדת יחדיו. אפשר לשזור את הפרחים גם בצורות ייחודיות יותר – כגון לב או כוכב.

עוד צורה מיוחדת לשזירת זר הכלה – אסופה של פרחים וענפים שהכלה משעינה על אחת האמות שלה, ומחזיקה בשתי ידיים, קצת כמו תינוק. בצורה זו גם ניתן לשלב פרחים ארוכים יותר בזר.

הכלה האורבנית אולי תעדיף להתייחס לזר כאל אקססורי ממש – כמו תיק, ולבחור בזר ששזור כמו תיק מעצבים קטן, עם ידית מסרט סאטן, או קצת כמו סל מקש.

לא חייבים לבחור בפרחים בצבעי פסטל או בצבעי לבן-ורוד-אדום. בחירה בשילוב פרחים בצבעים עזים ומנוגדים – כגון כתום, סגול, כחול ופוקסיה, יוצרת אמירה דרמטית ובולטת.

זר כלה בצורת מפל מים היה פופולארי בעבר. אפשר להתאים את הסגנון הזה לימינו אנו ולהפוך אותו למודרני יותר על ידי שימוש בפרחים בצבעוניות עזה, או דווקא על ידי שזירה עדינה שמשלבת עלים ארוכים ומתלפפים.

החתן והכלה הם הרי זוג love birds, אז אפשר לשלב את הנושא הזה גם בזר הכלה – ליצור מעין קן של ציפורי אהבה מזרדים שעליו נחים הפרחים. ואם הזכרנו ציפורים, זר הכלה יכול לכלול גם נוצות שמסודרות בצורה של פרח.

***

מוגש על ידי פרחים חולון –  פרחים איכותיים במחירים זולים!

Translate »