הנחיות להפקת חתונה בטבע

באילו מקרים ניתן להזמין סידורי פרחים?
13 בדצמבר 2019
כיצד תשדרגו כל יריד, כנס ואירוע עסקי עם סידורי פרחים תואמים?
13 בדצמבר 2019

הנחיות להפקת חתונה בטבע

כיום, ספק אם יש כאלה שסבורים כי חתונה באולם שגרתי יכולה להיות מיוחדת במינה. אפילו גני האירועים שנחשבו למשהו היוצא מגדר הרגיל כבר הפכו לסטנדרט ואיש לא נותר משתאה באירוע שכזה. עבור זוגות שמחפשים משהו שונה, הפקת חתונה בטבע יכולה להיות אפשרות לאירוע מאוד מיוחד, באווירה שונה לגמרי. אבל איך להפיק חתונה שכזאת? להלן כל השלבים שכדאי להכיר.

בחירת הלוקיישן שלכם

קודם כל, רצוי שתגדירו לעצמכם מהו בשבילכם הטבע האידיאלי. יש זוגות שמתחברים לחוף הים, עם הגלים המשמיעים ברקע המייה חרישית. זוגות אחרים, מאידך, יעדיפו יותר מכל חתונה בפרדס או במטע או בחורשה. ישנן שמורות שבהן ניתן לקיים חתונות ויש כאלה שנוף הררי הוא הדבר המדבר אל ליבם ולצורך כך יגיעו גם לגליל או להרי הגולן.

דואגים לתפאורה                           

מצאתם לוקיישן? הדבר הבא שצריך לארגן כדי לקדם הפקת  חתונות בטבע זה מגוון אביזרים, עזרים ובקיצור – תפאורה. הטבע אמנם מספק את התפאורה הכללית, אבל יש לדאוג לעוד שורה של דברים. חופה צריך? צריך. שטיחים, פנסים, ועמודי תאורה צריך? בוודאי שצריך. וגם כדאי לדאוג לקישוטי פרחים ושלטים לסימון שביל גישה.

קייטרינג לאירועים

לצורך חתונה בטבע צריך למצוא חברת קייטרינג שמוכנה להגיע לשטח ולארגן בו את כל מה שדרוש כדי להשביע את האורחים עם מגוון מטעמים. אם הקייטרינג מביא עימו שולחנות, כיסאות, עמדת בר וכדומה – מצוין. אם לא, יש להתקשר עם חברה שמספקת את כל אלה וכן גם כורסאות או שרפרפים לפינה של קפה ומתוקים.

זה עדיין לא הכול

בשלב זה, הפקת החתונה בטבע כבר מתקדמת יפה, אבל יש עוד הרבה מאוד מה לעשות. למשל, יש צורך להזמין גנרטורים, כדי שיהיה חשמל למערכת ההגברה והתאורה. יש להזמין שירותים ניידים, בהתאם למספר המוזמנים. חשוב להזמין אוהלים לאירועים או פתרונות הצללה אחרים. לקיץ, אפשר להזמין מזגנים ניידים וגדולים ולחורף – פטריות חימום או אמצעי חימום אחרים. חשוב לדאוג שיהיו סדרנים שיכוונו את המוזמנים וצריך להזמין גם כספת לצ'קים וכמובן גם די ג'י כטוב בעיניכם. מבחינה בטיחותית, חשוב שיהיו מטפים לכיבוי אש וערכות עזרה ראשונה.

Translate »