המדריך השלם לתכנון האירוע המושלם

על צבעי ורדים ומשמעותם
13 בדצמבר 2019
פרחים לשדרוג כל משרד
13 בדצמבר 2019

המדריך השלם לתכנון האירוע המושלם

תסכימו איתנו שכאשר מדובר באירוע שקרוב אלינו או בכלל באירוע הפרטי והאישי שלנו, אנו לא נסתפק בפחות ממושלם. אנו נרצה ונדאג שהכל יהיה מתוקתק ומסודר. חלקנו נפנה לחברת הפקות אירועים שתדאג להפקת האירוע מא' ועד ת' וחלקנו נרצה להפיק את האירוע ולתכנן אותו בעצמנו.
אז איך תוכלו לתכנן אירוע ממש כמו המקצוענים? המשיכו בקריאה ותגלו.

סוג ואופי האירוע

כאשר מחליטים לדון בכל הקשור לאופי האירוע, יש גם לקבוע את הסגנון המתאים. יש לבדוק כמה שאפשר על הסגנונות השונים הקיימים לאירועים ולבחור את זה שהכי התחברנו אליו. זה הזמן גם לקבוע האם האירוע יהיה אירוע קטן או גדול, האם יהיה מלווה באטרקציות, האם יהיה שמרני או משוחרר. לאחר שענינו על כל השאלות הללו, אז נוכל להתקדם הלאה לשלב התכנון.

מספר מוזמנים

חשוב מאוד לבדוק כמה מוזמנים יהיו לנו באירוע או לפחות לקחת איזושהי הערכה גסה. לשם כך, עלינו להכין רשימת מוזמנים. על מנת לייעל את התהליך ולבדוק כמה מוזמנים באמת יגיעו לאירוע שלנו, נוכל להיעזר בשירות חיצוני של אישורי הגעה לאירועים.

בחירת אולם/גן אירועים

בהתאם לתקציב שלנו ולכמות המוזמנים, נוכל לבחור את המקום בו נרצה לקיים את האירוע. כיום, לא חייבים לבחור רק במקומות המסורתיים כמו אולם או גן אירועים ואפשר לתכנן אירוע גם במקומות כמו וילות, לופטים, חופי ים מסודרים ועוד. כמובן יש לקחת בחשבון פרמטרים משתנים שעשויים לגרום לנו לא לבחור או כן לבחור במקום מסוים כמו למשל, עונות השנה, סוג האירוע ואופי האירוע.

עיצוב השולחנות באירוע עם סידורי פרחים

כמו שלא תוותרו לעולם בחירת תקליטן, בחירת קייטרינג, עיצוב חופה, אתם בוודאי לא תרצו לוותר על עיצוב השולחנות באירוע שלכם. השולחן הוא המקום בו יבלו האורחים שלכם, חלק ניכר מזמן האירוע ועל כן חשוב מאוד שהוא יעוצב בצורה אסתטית ויפה. כך תוכלו להעניק לאורחים שלכם חוויה נעימה בהחלט. את השולחנות מומלץ לעצב עם סידורי פרחים מרהיבים, שיהפכו כל שולחן לססגוני ומקושט יותר. לשם כך, מומלץ לפנות לספק איכותי של פרחים ועיצובים מפרחים. יחד איתנו, תוכלו לבחור את הפרחים המתאימים לכל שולחן, כך שישתלבו בדיוק עם סוג ואופי האירוע.

שורה תחתונה

תכנון אירוע איננו דבר פשוט. עליכם להיות בקשר עם הספקים השונים, לעמוד במסגרת התקציב שלכם וכמו כן לקחת המון אחריות ולוודא שהכל מתנהל לשביעות רצונכם. מה שכן, אם תתכננו נכון ועל פי השלבים המומלצים, תוכלו לחסוך הוצאות מיותרות ותוכלו להיות מוכנים לחוויה נעימה ובעיקר בלתי נשכחת – כזאת שאתם ארגנתם בעצמכם. על כן, קחו המון סבלנות אם אתם בוחרים להיכנס לתהליך והכי חשוב, נסו להנות ולא לחכות שרק ייגמר, שכן סביר להניח שאתם תתגעגעו לכל התקופה הזאת של התכנון וההפקה.

Translate »