דרכים מקוריות להפתעת האהובה

מתנות מדליקות ליולדת הטרייה
13 בדצמבר 2019
איך תתאימי את סידור הפרחים הנכון לשולחנות אולם האירועים שבחרת?
13 בדצמבר 2019

דרכים מקוריות להפתעת האהובה

גברים רבים עסוקים לא מעט בשאלה שקשורה לרכישת מתנות עבור בת הזוג שלהם על מנת לשמוח אותה ולהפתיע. לעיתים יהיה זה בעיתוי מסוים – יום הולדת, יום נישואין, קידום בעבודה, יום האישה או יום האהבה. החוכמה הגדולה היא דווקא לבחור בימים אחרים, שעל פניו אין בהם שום סיבה או תירוץ לקנות מתנה. בימים כאלה תושג ההפתעה הגדולה האמיתית. כאשר מפתיעים אדם כלשהו, לרבות אדם קרוב ואהוב – השמחה שהוא יביע, ההפתעה וההערכה – יציפו גם את קונה המתנה בהרבה שמחה וסיפוק.

ההפתעה הגדולה ביותר שאפשר לחשוב עליה בין בני זוג היא הצעת נישואין. אין מעמד מרגש ומפתיע יותר מהצעת נישואין שאף אחד לא ציפה לה בעיתוי זה או אחר (והרי תמיד הצעת נישואין תהיה מפתיעה ובלתי צפויה), עם טבעת אירוסין מיוחדת, יפה ומבריקה או אפילו מתנה אחרת שתהיה אישית וייחודית – תכשיטים בעיצוב אישי שמקדישים לבת הזוג או מתנה שהיא כבר חושבת זמן רב לרכוש עבור עצמה. חשוב מאד לזכור שלא באמת צריך לשבור את הראש על רעיון למתנה, שכן עצם ההגעה וההפתעה עשויות להתברר כמספיקות.

אילו רעיונות אפשר לבחור כדי להפתיע את האהובה?

לאישה, בת זוג, רעייה או חברה יש תפקיד חשוב ומהותי בחיי המשפחה כולה. בבוא העת, גם אם ללא שום אירוע או עיתוי מיוחד – כל אחד רוצה להודות למי שמחזיקה את הזוגיות או מטפחת את בני המשפחה ואי אפשר לעבור לסדר היום לאור הפעולות הרבות וההשקעה שלה. במידה ומחליטים ללוות את המעמד בהענקת מתנה מפתיעה ויפה אפשר לחשוב על כמה רעיונות מוצלחים שיתקבלו בשמחה והערכה רבות:

  • תכשיטים בעיצוב אישי – אישה שאוהבת תכשיטים ועונדת אותם על בסיס קבוע ויומיומי תדע להעריך תכשיט שעוצב בהתאמה אישית אך ורק לה. יהיה זה תכשיט שלא יהיה כמוהו לאף אחד אחר ויבטא את האישיות שלה ואת התכונות שלה.
  • טבעת אירוסין – גם הטבעת שמתחילה את תקופת האירוסין יכולה להיות מיוחדת, ייחודית ובעלת עיצוב מקורי.
  • משלוח של זר פרחים צבעוני ומשמח – אף אדם לא יכול להישאר אדיש למראה זר פרחים צבעוני, גדול ומרשים. השמחה שבהגעת הפרחים לא חולפת במשך זמן רב.
  • מארז של שוקולד או דברי מתיקה אחרים – אין כמו שוקולד איכותי ומיוחד כדי להעלות חיוך על פניו של כל אדם, לרבות אישה שמקבלת את המארז כמתנה מבן הזוג האוהב שלה.

איך מפתיעים כהלכה למעשה?

על מנת שהאישה באמת תופתע – החוכמה היא להעניק את המתנה או להזמין את המשלוח לעיתוי שבו היא הכי לא תצפה להגעתם. זו הסיבה שכדאי דווקא לבחור בימים שבשגרה ולא באחד הימים שבהם ממילא מצוינים אירועים כלשהם. במידה ומדובר בשגרה רגילה, בפעולות המבוצעות על ידי בת הזוג כל הזמן והיא לא תמיד חושבת עליהן או על עצם זה שמדובר בעניין רגיל, שגרתי ואינטואיטיבי – הרי שחריגה מכך תתקבל בהפתעה מוחלטת ותסיט את תשומת הלב ממה שהיא רגילה לעשות.

במידת הצורך אפשר וכדאי להתייעץ עם אנשים נוספים שלוקחים חלק בשגרה של האישה – עמיתים לעבודה, הורים לילדים בגן, שכנים או חברות טובות. אפשר לגייס אותם כדי לבדוק האם השגרה נשמרת ואפשר לתכנן משימת הפתעה שתשבור את השגרה וגם תאפשר לאישה ליהנות ממתנה מיוחדת במינה. היא תדע שהיא מוערכת ואהובה וכך גם תקבל כוחות להמשיך במה שהיא עושה, שכן יש מי שרואה הכל, מרגיש ויודע להגיד מילה טובה ולהעריך.

Translate »