דגשים לבחירת סידורי פרחים לאירועים במועדוני בת ובר מצווה

משלוחי פרחים ומגשי אירוח – לא צריך יותר מזה
13 בדצמבר 2019
איך להתאים זר פרחים לאירוע
13 בדצמבר 2019

דגשים לבחירת סידורי פרחים לאירועים במועדוני בת ובר מצווה

כדי ליהנות מאירוע מושלם, בין אם מדובר על חתונה, בר/בת מצווה, אירוע עסקי או כל חגיגה שהיא, נדרשת מחשבה מעמיקה לגבי כל פרט ופרט, ובפרט לגבי עיצוב המקום שבו נערך האירוע: מועדון לבת ובר מצווה, אולם חתונות, אולם כנסים וכו'. פרחים הם אחד המרכיבים החשובים בעיצוב כל אירוע וביצירת האווירה הרצויה וכדאי לדעת איך לבחור נכון את סידורי הפרחים המתאימים בכל מקרה.

יצירתי וייחודי

סידור פרחים ייחודי, כלומר כזה שלא נראה כמו עוד המון סידורי פרחים אחרים אלא נשען על יצירתיות ומקוריות, משרד איכות זו על כל מועדון או אולם ובעצם על האירוע כולו. במציאות שבה נערכים כל הזמן אינספור אירועים, הדרך המומלצת להפוך את זה שלכם לבלתי נשכח באמת היא להפוך אותו למיוחד – בין השאר באמצעות סידור פרחים כזה.

התאמה לחלל

דגש חשוב אחר בבחירת סידור פרחים לאירועים – בין אם הלוקיישן הוא מועדון לבת ובר מצווה ובין אם כל מקום אחר שמתאים לאירוע שלכם – הוא יצירת הרמוניה בין הפרחים לבין החלל והמרכיבים האחרים שבו. חשוב לזכור שסידור פרחים מרשים ש"משתלט" על האולם עלול שלא להשיג את המטרה, יצירת אווירה מרגשת וסוחפת, ואפילו עלול ליצור אצל האורחים תחושת רתיעה לא מודעת. במקביל סידור חסר נוכחות מובהקת עלול להיעלם בחלל, ובפרט אם הוא גדול יחסית, וגם סידור פרחים יפה שפשוט לא מתחבר עם המרכיבים האחרים מסביבו עלול ליצור תחושה צורמת.

אלמנט מרכזי ופריטים נלווים

בכל בת מצווה או בר מצווה ישנם שלל אטרקציות, אבל גם מוטיבים מרכזיים באירוע, וכך גם סידור הפרחים האופטימלי כולל אלמנט מרכזי שימשוך אליו תשומת לב רצויה וסביבו פרחים נלווים שישלימו את העיצוב של החלל, בהתאם למרכיבים השונים בו. בדרך כלל כדאי לייחס משקל נכבד לכניסה לאולם או למועדון, כדי ליצור רושם ראשוני מוצלח, והרי כולנו יודעים עד כמה חשוב הרושם הראשוני בכל אירוע ובאופן כללי בחיים.

עיצוב שכזה מחייב מקצועיות ולכן חשוב להקדיש זמן ומחשבה גם לבחירה של חנות הפרחים שבה רוכשים את הסידור.

איזה פרחים מתאימים לאיזה אירוע?

באופן טבעי לכל אירוע מתאימים פרחים אחרים, בהתאם לאופי האירוע, מספר המוזמנים וגם לעונת השנה יש השפעה על בחירת הפרחים לסידור שהרי לא בכל חודש ניתן למצוא את כל הפרחים. לאחר בחירת מועדון שווה לבת ובר מצווה באיזור המרכז מומלץ להגיע לאנשי מקצוע בתחום סידורי הפרחים עם תמונות של אותו מועדון כדי שהפרחים שנבחרים אכן יתאימו למועדון.

האפשרויות כאמור רבות ומגוונות, וכך למשל אם רוצים עיצוב דרמטי אפשר לבחור בליזיאנטוס, שושן צחור, סייפן ולילית אוריינטלית, מראה נאיבי ושובה לב מושג באמצעות פרחי שדה כגון לימוניום, חמניות, גיבסנית ואסקלפיאס

Translate »