דבר אליה בפרחים, ובעוד מתנה קטנה…

רעיונות למתנה צבעונית וייחודית
13 בדצמבר 2019
מתנות לעובדים – מתנות קטנות שמחממות את הלב
13 בדצמבר 2019

דבר אליה בפרחים, ובעוד מתנה קטנה…

האהבה הגדולה שלך אל אשתך היא סיבה מספיק טובה כדי לפנק אותה. לא צריך לחגוג יום הולדת, יום נישואין או את יום האהבה על מנת להביע במתנה קטנה את האהבה הגדולה שלך. במרבית המקרים, אתה בוחר בזר פרחים, שללא כל ספק מסתמן כמחווה רומנטית במיוחד. בפעם הבאה שאתה מעניק לה את זר הפרחים האהובים עליה, הרי שתוכל להוסיף עוד מתנה קטנה שתפתיע אותה. הנה לפניך  5 רעיונות למתנה שתצטרף אל הפרחים הריחניים.

1. צבעים של אהבה

מתנה שהמון נשים אוהבות לקבל היא איפור. אם פעם היה נהוג להתאפר רק לאירועים רשמיים, הרי שכיום נשים רבות מתאפרות אל יום העבודה, הלימודים וכמובן בעת שמדובר על בילויים איתך או עם חברות. בעת שתעניק לה מוצרי איפור, אתה מעניק לה גם מתנה מפתיעה, וגם מתנה שימושית שללא כל ספק היא תעשה בה שימוש. קופסאות האיפור מכילות מספר רב של פרודוקטים שללא כל ספק ישמחו אותה.

2. תכשיט

אז נשים אוהבות שהגברים שלהן מדברים אליהן בפרחים, אך לא רק. נשים ידועות בחיבתן לתכשיטים.. כך שתוכל לפנק את אשתך גם בתכשיט צנוע. לא מזמן הענקת לה תכשיט משמעותי ומרגש במיוחד – טבעת האירוסין, אך אין זה אומר שהענקת תכשיט ממך לא תשמח אותה מאוד. תוכל לבחור לה צמיד, זוג עגילים או שרשרת מיוחדת שתקשט אותה ותהפוך אותה לאישה מאושרת במיוחד.

3. הזמנה לדייט רומנטי

אם יש משהו שחשוב לעשות הוא לשמר את הרומנטיקה. לעתים השגרה שואבת ומשכיחה מכם עד כמה חשוב לשמור על הלהבה בוערת. בעת שאתה מחליט לפנק אותה ולהעניק לה את זר הפרחים שמשמח אותה תמיד, תוכל גם לצרף לה הזמנה לדייט רומנטי לסרט או מסעדה. לא רק שהיא תופתע ותתרגש, אלא תוכלו להנות גם מזמן איכות של שניכם ביחד.

4. גיפט קארד

אם יש דבר שלנשים אין שובע ממנו הוא קניות. לא משנה כמה בגדים יהיו להן בארון, תמיד יהיו מקום לעוד. בעת שתעניק לה גיפט קארד לחנות הבגדים האהובה עליה, אתה בעצם מעניק לה מתנה בטוחה שללא כל ספק תוכתר כהצלחה גדולה. תוכל לדמיין לעצמך כמה זה כייף לקבל כך סתם בשגרה, זר פרחים עם שובר לגיפט קארד? האפקט הגדול נמצא בדברים הקטנים.

5. ולפעמים, ברכה מרגשת עושה את הכל

לצד המתנות שאתה יכול להעניק לה, הרי שתוכל להעניק מתנה קצת אחרת. אם אתה איש של מילים, הרי שתוכל לכתוב לה ברכה שתזכיר לה פעם נוספת עד כמה אתה אוהב אותה, עד כמה האהבה שלכם משמעותית בעינייך ועד כמה אתה לא מפסיק לחשוב עליה בכל יום ובכל לילה. המילים היוצאות מלבך הן במידה רבה המתנה הגדולה ביותר שהיא תוכל לבקש.

Translate »