דברו אליי בפרחים

טיפים לבחירת פרחים כמתנת יום הולדת לאשה
13 בדצמבר 2019
חנות פרחים בחולון ממליצה על חדרי קירור לפרחים
13 בדצמבר 2019

דברו אליי בפרחים

דברו אליי בפרחים… זוהי לא קלישאה. לפרחים שפה מיוחדת משלהם. הפרחים הם מחווה בינלאומית. מחווה שלא חייבת להיות מלווה במילים והיא תמיד משמחת, תמיד מרגשת ותמיד מפיחה חיות ושמחה בכל מקום ובכל הזדמנות.

הפרחים הם בינלאומיים. בכל העולם מקובל להעניק פרחים כמעט לכל הזדמנות. אנחנו מוצאים כי הפרחים מקיפים אותנו בכל מעגל החיים. החל מרגע הלידה, אשר בהזדמנות זו היולדת מוצפת בזרי פרחים מסוגים שונים. זרים אשר מסמלים את החיים החדשים שהגיעו אל העולם. זה ממשיך גם כפרחים לימי ההולדת. פרחים לרגל החגים, פרחים לכבוד שבת כמובן גם פרחים לאירוסין, פרחים לחתונה ואחר כך גם פרחים ליום הנישואין ואם נמשיך עוד, אזי גם לאחר מאה ועשרים, בהלוויות, גם שם ישנם הפרחים.

פרחים – המחווה הכי מרגשת

כאשר אנחנו מחפשים משהו שנוכל להעניק ליולדת, להורים, לבוס או לחברה. לא משנה לאיזו הזדמנות, הפרחים תמיד יוכלו להוות מענה הולם ומושלם. כי אם מתנה מסוג אחר, אנחנו אף פעם לא יודעים מה אכן יצליח לקלוע לטעמו של המקבל. מה באמת חסר לו, מה הוא צריך ואכן ישמח אותו, הרי שכאשר מדובר בפרחים, אז זה לא ממש משנה אם כבר יש לו פרחים. כי הפרחים הם מתנה שלא מחזיקה לאורך זמן. הפרחים יפים ומרגשים לזמן בו מקבלים אותם. אז זה לא באמת משנה אם גם בשבוע שעבר הוא כבר קבל פרחים. תמיד זה יהיה במקום ותמיד זה ירגש ואפילו יפתיע.

פרחים – המתנה הכי מלבבת

המתנה שמצליחה לשנות את האווירה וליצור משהו חדש שעוד לא היה – אלו הפרחים. הניחוחות המיוחדים, הצבעים המרהיבים ועצם המהות של הפרחים המסמלים את הפריחה ואת ההתחדשות, מעניקים למתנה מן הסוג הזה ממד אחר. ממד מיוחד שאין דומה לו.

תכשיטי סטארקס

את הפרחים אנחנו מעניקים בדרך כלל גם לרגל האירוסין. כי אין כמו מסיבת אירוסין המסמלת התחדשות, יציאה לדרך חיים חדשה שמזכירה יותר מכל את זר הפרחים המלבב. גם טבעות האירוסין נקנים באותה הזדמנות כאשר ניחוח הפרחים יחד עם היוקרה של התכשיט, מעניקים למעמד או לאירוע את התחושות המכובדות, היוקרתיות עם ניחוח של התחלה. התחלה הטומנת בחובה תחושה של התרגשות ושל פריחה חדשה.

פרחים ותכשיטים קונים אצל מומחים

גם כאשר מדובר בתכשיטים וגם כאשר מדובר בפרחים – חשוב מאוד לפנות אל המומחים והמקצוענים בתחום. כי בשני המקרים, חשוב מאוד לקבל מוצר איכותי ומושלם.

אז נכון שאין השוואה מבחינת המחיר בין שני המוצרים הללו. הפרחים הם מוצר הרבה יותר זול ופשוט ביחס לתכשיט. אך למרות כל זה. הפרחים המושלמים, גם אם הם לא יקרים, יעצימו כל אירוע ויעניקו לו הרבה חן יוקרה ויופי.

נשקיע בפרחים ונשקיע גם בתכשיטים כי אלו יעצימו ויעשו את האירוע.

Translate »