באילו מקרים ניתן להזמין סידורי פרחים?

רעיונות מנצחים למתנות חנוכה
13 בדצמבר 2019
הנחיות להפקת חתונה בטבע
13 בדצמבר 2019

באילו מקרים ניתן להזמין סידורי פרחים?

פרחים מיצגים את היופי של הטבע, את ההרמוניה שאימא אדמה מעניקה לנו – הרמוניה של צורות יפות, צבעים מרשימים, ניחוחות נעימים. בזכות חנויות הפרחים שמציעות זרי פרחים וסידורי פרחים לכל מטרה ולכל אירוע, ניתן ליהנות מהפרחים היפים במגוון הזדמנויות. סידורי הפרחים יכולים להתאים לציון אירוע משמח מצד אחד, אך יש גם זרים שיתאימו כחלק של הכנת סידורי הלוויה. באילו מקרים שונים ולאילו מטרות ניתן להזמין סידורים יפים של פרחים?

סידור פרחים לימי הולדת

פרחים ניתן להזמין כדי להעשיר את הבית לקראת שבת, כדי לשים באגרטל יפה וכך – לקשט את הבית. אבל סידור פרחים יכולים להיות גם הדרך הטובה ביותר והיפה ביותר להפתיע מישהו יקר וחשוב לכבוד יום הולדתו. אימא חוגגת יום הולדת? סבתא חוגגת יום הולדת מכובד ועגול? בן או בת הזוג עומדים לחגוג את יום הולדתם ואתם מחפשים דרך להפתיע? סידור פרחים ליום הולדת זהו שילוב מנצח. פרחים ליום ההולדת ניתן להעניק גם לבוס או לעובדת, לשכן או לשכנה ולכל מי שקרוב ללבכם ואתם רוצים לעשות לו נעים על הלב.

סידורי פרחים לימי נישואין

זוכרים את השיר הישן והטוב "דבר אלי בפרחים"? גם אם אתם שייכים לדור שלא זוכר את השירים הוותיקים מפעם, אין ספק שאתם יודעים להעריך בקלות את הקשר שבין פרחים לבין רומנטיות, בין פרחים לבין יום הנישואין. לא משנה אם אתם זוג שחוגג את יום הנישואין הראשון שלכם או שאולי אתם חיים ביחד מזה שלושים שנה או יותר, פרחים ליום הנישואין יתאימו כמו כפפה ליד. ולא רק ליום הנישואין אפשר להזמין סידור יפה של פרחים. לכל מה שקשור בחיבה ואהבה – הזמינו פרחים. הצעת נישואין הולכת נפלא עם פרחים. גם את ההורים שחוגגים יום נישואין תוכלו להפתיע עם הזמנת סידור פרחים שיעשה נעים וחם בלב.

פרחים לחגים ולימים טובים

לא נסיים בכך שהזמנת פרחים תתאים למטרת סידורי הלוויה. יש לזכור כי הזמנה של סידורי פרחים יפים תתאים גם לימים שמחים, לימים טובים, לחגים. מכירים הורים שלאחרונה נולד להם תינוק? הפתיעו אותם עם זר יפה, אולי בתוספת בלונים או שוקולד. מגיעים להתארח את החמות או אצל הדוד והדודה בחג הקרוב? אל תשכחו להזמין זר יפה וצבעוני. לכל יום של שמחה, לכל שבת או חג, תוכלו להזמין סידור פרחים מעוצב להפליא ולהרגיש – חגיגיים.

פרחים להלוויות ולאזכרות

זר או סידור יפה ומכובד של פרחים יתאים לא רק לימים משמחים ולזוגות האוהבים. סידורי פרחים מהווים חלק מכל אזכרה או הלוויה. כשמתכננים סידורי הלוויה, מקפידים שהזרים וסידורי הפרחים יהיו כמובן בעלי חזות שונה, לא עליזה אלא יותר רשמית. זרים לאזכרות יתאימו כאשר נפטר מכר, חבר, רע או בן משפחה. את הזרים מקובל להביא לאזכרות רשמיות, לטקסים לזכר חללי צה"ל, לאזכרות משפחתיות וכיוצא בזה.

Translate »